Wpis z mikrobloga

@kocham_wykopka: ja jak wylysieje, a mam dlugie wlosy, to kupie sobie bujna czupryne jak nigdy i wywalone w zakompleksionych wykopkow, ktorzy traktuja to jako "oszukiwanie".
najlepiej to chodzcie z gola dupa, bo ubranie to tez oszukiwanie.
dobra peruka jest kompletnie niewidoczna, a czesto wyglada lepiej niz farfocle po przeszczepie. tylko trzeba pojsc w dobre miejsce i odpowiednio zaplacic. peruka z allegro za kilkaset zeta nie bedzie nigdy dobra.
@pan_fenestron: @SipaXtra: ziomki ale nie bierzecie pod uwagę jednej rzeczy, mianowicie: nie każdy chce się zgolić na łyso. Nie każdy wyglada w tym dobrze i nie każdy czuje się w tym dobrze. No i chodzą wtedy w takich przerzedzonych włosach, albo z łysymi plackami i starają się to za wszelka cenę ukryć. I właśnie do takich przypadków odnosi się moje pytanie (ʘʘ)
Hmm pomyślałabym to samo co on gdyby się okazało ze jednak nie mam spoko bimbalkow, a to był tylko push up. Trochę smutno, ale co zrobić ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@kocham_wykopka: to tylko pokazuje że faceci nie zwracają ogólnie uwagi na wygląd ( ͡° ͜ʖ ͡°) facet zwraca uwagę na wygląd tylko przez pierwsze sekundy znajomości jak wybiera cel do ataku ( ͡