Wpis z mikrobloga

Bo to kobiety są od tego, żeby udawać, że wyglądają inaczej miż w rzeczywistości (np makijaż, czy stanik podnoszący cycki,). Jak jesreś facetem w opisanej przez ciebie sytuacji to po prostu zostajesz łysy i sie z tym godzisz.
  • Odpowiedz
No ale części nie i wtedy wydaje mi się, że taka peruka byłaby dobrym rozwiązaniem


@kocham_wykopka: według Ciebie tak, według mnie dobrym rozwiązaniem jest pogodzenie się z rzeczami w swoim ciele na które nie ma się wpływu, zamiast oszukiwać siebie i innych ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
według Ciebie tak, według mnie dobrym rozwiązaniem jest pogodzenie się z rzeczami w swoim ciele na które nie ma się wpływu, zamiast oszukiwać siebie i innych


@prawiedobrze: Jak na przykład rak, stwardnienie rozsiane, mukowiscydoza. Jak ja bym chciał żyć w świecie w którym nie musielibyśmy sie składać na takie osoby tylko zwyczajnie by sie z tym pogodziły. Dużo bardziej chciałbym żyć w świecie crispra gdzie takie rzeczy jak łysienie androgenowe czy
  • Odpowiedz
Jak na przykład rak, stwardnienie rozsiane, mukowiscydoza.


@Niewiemja: Jeżeli chorujesz na któreś z tych chorób, to łysiejąca głowa powinna być twoim ostatnim zmartwieniem. Ale jak ktoś chce, to ja nie widzę problemu przecież. Twoje ciało, twoja sprawa.

Ja tłumaczę tylko tych, którzy tak nie robią, nie hejtuje perukarzy ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz