Wpis z mikrobloga

Czemu jak mężczyźni łysieją i nie stać ich na przeszczep, to nie kupią sobie jakiejś porządnej i dobrze dobranej peruki?


@kocham_wykopka: Czyli mają się bawić w oszukiwanie jak wy to robicie poprzez operacje plastyczne, implanty czy makijaż? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kocham_wykopka: noo powiem ci że nie do końca "robimy wszystko żeby czuć się atrakcyjni" tutaj mów za siebie. Jak twój chlop się robi łysy i ci to przeszkadza to niebardzo chyba "miłość" a jak jakis obcy ci przeszkadza to nic ci do tego i się nie martw o cudze fryzury lepiej skupić się na sobie
  • Odpowiedz
@rosso_corsa: Jeśli przeszkadza mi ze mój partner przestaje być atrakcyjny dla mnie i nic z tym nie robi to, to to raczej nie wyklucza miłości, a wręcz pokazuje ze zależy mi na związku. To ważne, żeby partnerzy byli dla siebie pociągający, a jeśli jedna strona zacznie mieć #!$%@? na dbanie o siebie to związek będzie na tym tracił. Nie tylko osobowość ma znaczenie dla miłości, bo bez fizycznego pociągu to w
  • Odpowiedz
  • 0
@kocham_wykopka a czemu kobiety które nie mają brwi malują he sobie flamastrem? Albo te które nie mają cycków wkładają sobie w stanik jakieś wkładki? Później laska się myje, rozbiera spada o 3-4punkty w skali atrakcyjności
  • Odpowiedz
@kocham_wykopka: o #!$%@?. No ja to mam zakola i już prześwity na czubku ale robić nie wiadomo co, co i tak ostatecznie spełźnie na niczym to szkoda wysiłku. Miałem kolesia w robocie co sobie malował skórę na czarno, bo mu włosów zaczęło brakować. Wyglądało to komicznie. Później zainwestował sobie w jakiś tupecik czy coś i wyglądał jak jakiś bóbr. Inni malują sobie włosy, bo mają siwe i kolor robiła nie psuje
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kocham_wykopka: czyli twój partner jest nieatrakcyjny dla ciebie ale go kochasz. Z definicji miłość to jednak akceptacją kogoś takiego jakim jest więc nie wiem czy na pewno to miłość. Nie chodzi przecież o to że nie myje się tylko o to jaki jest, często mu trujesz dupę i wytykasz że coś ci się w nim nie podoba?
  • Odpowiedz
@rosso_corsa: Skąd wniosek ze jest dla mnie nieatrakcyjny? Wręcz przeciwnie. Mój partner dąży do bycia jak najbardziej atrakcyjnym dla siebie, wiec przy okazji jest atrakcyjny dla mnie. Gdyby przestał i zaczął olewać swój wygląd i stał się obiektywnie brzydszy, to siła rzeczy dla mnie tez stałby się mniej pociągający. To działa w dwie strony, dlatego tak jak ja staram się być dla niego (i dla siebie) najlepsza wersja siebie, tak samo
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@kocham_wykopka: Powiem na swoim przykładzie. Bardzo wczesnie zaczęły mi wypadac włosy. I to wcześnie nie w stylu 20 lat tylko 14-16. Dość szybko przeszedłem etap wcierek, fryzur które to maskują itd i zgolilem się na zero. Dlaczego? Bo według mnie to jedyne rozwiązanie pozwalające zachować godność na pewnym etapie łysienia. Facet z rzadkimi włosami próbujący to jakoś zakryć to żałosny widok według mnie i nie chciałem kimś takim być. A z
  • Odpowiedz