Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ibeafraidi: rozdziawiłeś mi japę owocem spontanicznej miłości po czy zerknąłem drugi raz a tu produkt i mi zrzedła

@barbarianAx: to nie mój mem. Tylko wrzucam ale jak tak myślę to lepiej by było na odwrót. Przy tych z rodowodem powinniem być produkt a przy kundelkach dziecko
@vajroos: A kto kontroluje czy ludzie nie przekraczaja predkosci? Kazdy sam? Nie. I co tutaj tez narzekasz, ze ci nie pozwalaja jechac tyle ole chcesz?

Tak samo moze wrocmy do tego zeby psom kozna bylo ucinac uszy i ogon?
@Habitican przytaczasz kolejny przykład urzędnika, czyli osobnika który na dwupasmówce ustawia znak ograniczenia prędkości 50km/h a za nim policjanta dającego mandaty za przekroczenie decyzji urzędnika. I to Ci też nie przeszkadza?

zakaz hodowli konkretnych zwierzat przez urzędnika to nie to samo co standardy sanitarne i weterynaryjne przy wytwarzaniu i eksploatacji zwierzat.
@ReeceWithouterpoon co z tego skoro decyzji nie podejmują. Równie dobrze można w ekspertyzie wykazać X a decydent podejmie decyzję w kierunku Y. Bez sensu argument

@ReeceWithouterpoon
@Habitican

Forma zakazów w postaci decyzji urzędników to odbieranie wolności. Co jeśli ktoś wpadnie na pomysł zakazu sprzedaży pieczywa? Czy ludzie nagle będą musieli zmienić przyzwyczajenia a piekarze zostaną z długami i inwestycjami, które się nie zwrócą?

Jeśli coś ma negatywny skutek społeczny to powinno się
Forma zakazów w postaci decyzji urzędników to odbieranie wolności.


WOLNOŚĆ
Dajcie dla mnie W O L N O Ś Ć do zabawy życiem innych i hodowania ułomnych mutantów męczących się samym oddychaniem !!!!!!!!

Jeśli coś ma negatywny skutek społeczny to powinno się uświadamiać w ramach edukacji a ludzie sami będą świadomie podejmować racjonalne decyzje. Dotyczy to hodowli psów, zdrowia, itp. Wtedy o biznesie zdecyduje rynek a nie decydent


Tak tak tak tak