Wpis z mikrobloga

Izrael, jedyny kraj na świecie, który, zaszczepił już część populacji czwartą dawką szczepionki, również stosujący restrykcje i paszporty covidowe właśnie pobił światowy rekord pod względem codziennych przypadków COVID.

Izraelscy lekarze poinformowali, że dawka przypominająca może chronić przed ciężkim przejściem choroby, lecz nie daje ona gwarancji uniknięcia zarażenia Omikronem. Izrael twierdzi, że potrzebne jest stworzenie 5. dawki preparatu, która będzie chronić przed transmisją wirusa.


AHAHAHAHAHA XD 5 dawka już na pewno ochroni przed transmisją wirusa XD I co tam? Jak działają szczepienia w innych krajach? Syzyfowe prace? Ale jak to? W telewizji mówili co innego ( ͡º ͜ʖ͡º)

PS - Żeby nie było, że ktoś się zasłoni statystyką zgonów. Widocznie jest ona zakłamana, bo gdyby wirus po szczepieniach był tak jak przeziębienie, to nie byłoby cyrków z lockdownami, tylko wszystko wróciłoby do normy. Ktoś tu kłamie po prostu.

#koronawirus #bekazcovidian #szczepienia #zdrowie #niebieskiepaski #rozowepaski #heheszki #bekazpodludzi #takaprawda #4konserwy #neuropa #lekarz
Pobierz S.....y - > Izrael, jedyny kraj na świecie, który, zaszczepił już część populacji czw...
źródło: comment_1642596073rdlX8l5RKzhenYt31za3mU.jpg
  • 20
Pytanie na ile zastrzyki pomogły, na ile zaszkodziły a na ile to mutujacy wirus a na ile zakłamania statystyk?

Idąc tropem z początku pandemi80% (?) Przechodzi bez obajwowo.
Ile Szczepanów jest/była chora a nawet nie wiedzieli?
Jak działają szczepienia w innych krajach? Syzyfowe prace? Ale jak to? W telewizji mówili co innego ( ͡º ͜ʖ͡º)


@Sok_Mandarynkowy:

Średnia zgonów w tygodniu przy 35000 przypadków: 7

Wielka Bolzga zaszczepiona w 55%: średnia zgonów przy 14000 przypadów: 350

Nie Wilczek, nie działają te szczepienia w ogóle xD

Poza tym w przypadku 5 dawki zapewne mowa o nowej szczepionce, specjalnie pod ten wariant, więc to nie
@Nieprzyjazny_Ziemniak: @venividi:

Dasz sobie uciąć rękę za te zgony? Mój dziadek umarł na chorobę neurodegradacyjną, a w karcie wpisali mu raka, którego wyleczył 18 lat wstecz. Bo tak wygodniej. Czy ręczysz swoim życiem za to, że zmarłe osoby zaszczepione na pewno nie miały covida?

Po 2 - Dlaczego mimo tak rewelacyjnych danych dalej są ciężkie restrykcje? Skoro jest to równe przeziębieniu czy delikatnej grypie i nie jest groźne dla populacji?
Dasz sobie uciąć rękę za te zgony?


@Sok_Mandarynkowy: Gówno mnie obchodzi historyjka o Twoim dziadku. Skoro nie masz wiarygodnych informacji ze statystyki są sfałszowane i zupełnie nie odzwierciedlają sytuacji, to nie snuj teorii spiskowych.

Skoro jest to równe przeziębieniu czy delikatnej grypie i nie jest groźne dla populacji?


@Sok_Mandarynkowy: Nie jest równe. Covid znacznie częściej kończy się ciężkim przebiegiem i hospitalizacją. Zator służby zdrowia, mówi to Panu coś? To że
@venividi: Ok. Szczepienia miały być panaceum na COVID. Miały chronić przed zachorowaniem i w 100 % miały chronić przed hospitalizacją. Oznaczało to, że szczepienia praktycznie rozwiązują problem lockdownów i innych restrykcji.

Jak widać jest inaczej.

Ty się sam gubisz w swojej narracji. A teraz podaj mi dane dotyczące wieku osób, które były hospitalizowane lub zmarły.

Napisz, dlaczego istnieje konieczność szczepienia dzieci i nastolatków oraz osób do 30 rż, którzy nie mają
@Sok_Mandarynkowy: Twój argument brzmiał: szczepienie nie ma sensu. Pokazałem Ci na przykładzie Izraela że ma. Teraz zacząłeś pajacowac i każesz sobie wysyłać kolejne dane.

Ja naprawdę Wilczek nie mam czasu grać z Tobą w szachy 5D, bo dobrze wiem że jak Ci podam kolejne dane to zasypiesz mnie następnym tuzinem pytań o dane, albo kolejną wspaniała historyjką o dziadku.

Zróbmy tak. Ty mi teraz podaj dane, które dowodzą Twojej tezy, że
Wielka Bolzga zaszczepiona w 55%: średnia zgonów przy 14000 przypadów: 350

Nie Wilczek, nie działają te szczepienia w ogóle xD


@venividi: w polsce się umiera na dodatki covidowe, a nie na covid. Zlikwiduj dodatki to gwarantuję ci że u nas będzie umierać "na covid" tak samo mało ludzi.