Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@SynuZMagazynu: zauważyłem. To też jest bardzo ciekawe, bo jeśli chodzi o skuteczność szczepionki jest niższa niż zakładano, to fakt. Co do kolejnych dawek, to osobiście nie dziwi mnie to, nawet szury twierdzą że to taka grupa, a na grypę szczepić się można każdego roku(na mutacje która to przewidują Ci źli naukowcy ze sponsorowanych uniwersytetów).
Szczepienia dla dzieci i młodzieży? Imho wspaniałe wieści, to dobrze że możemy chronić najmłodszych.
Co segregacji i
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@SynuZMagazynu: a nie to sorry muszę odwołać swoje słowa. Skoro na grafice która wrzuciłeś mamy gwiazdę Dawida, wszechwidzące masońskie oko i jeszcze CEO Astra Zeneca jest członkiem grupy Bildenberga to wszystko jasne.
Możesz mi napisać z jakiej strony czerpiesz wiedzę? To są wolne media? Odkrywamy zakryte czy może sam król Lechii Sanjaya przekazał Ci tajemną wiedzę z grafik?
@SynuZMagazynu: ależ ty chłopie złapałeś odklejke.
1 obrazek porównujący jest tak wybiórczo wypisany i pod teze że przypomina te z gorących o kawalerce i bmw x7.
gdzie chociażby te jeszcze na początku szczepień hucznie wykrzykiwane frazesy, że szczepienia nas zabiją?
drugi obrazek to już w ogóle skrajnie nacechowane jakimiś faszystowskimi tezami pitolenie, mówiące o tym, że to spisek bo uwaga 4 żydów xD jakby to miało czemuś dowodzić.
cud, że w