Wpis z mikrobloga

  • 1
@Unique-Suggestion Terapia hormonalna jest dla osób po 17 roku życia. Nie dla 14 latków. Serio dla mnie ci ludzie niczym się nie różnią od religijnych fanatyków okaleczający swoje dzieci. To samo zaślepienie. I jeśli mowa o psychologach - jest wielu którzy leczyli homoseksualistów elektrowstrząsami. I to też byli wykształceni specjaliści.
  • Odpowiedz
Nie czytałam wszystkiego wyżej..., ale jestem różową, w wieku 12-15 lat nie akceptowałam swoich bioder, piersi, tego jak zaczęły się zmieniać. Godzinami oglądałam starsze zdjęcia, gdzie byłam płaska - aseksualna. Jednocześnie podziwiałam modelki - płaskie w tamtych latach, więc tym gorzej się czułam i głodziłam. wycięcie piersi tak młodej osobie to naprawdę za dużo. Mam przyjaciół homoseksualnych, wspieram ich i nie widzę w tym nic dziwnego, ale naprawdę w wieku 14 lat..
  • Odpowiedz
@l-RAD-l: Kurde, masakra. Nawet jeśli to była decyzja tego dziecka to przecież nie bez powodu chociaż do tej 18 to rodzice decydują za dzieci.. co można mieć w głowie w wieku 14 lat? Na pewni nie tyle ile ma się chociażby 10 lat później, wszystko się obróci jeszcze ze 40x. Masakra ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Korax: Nie wprowadzaj w błąd.

@Raffaello96: Nie znasz ich, nie wiesz jak się dziecko zachowywało, nie przeprowadzałaś wywiadu. Dlaczego od razu wieszasz psy na ludziach, o których nic nie wiesz? Są osoby transpłciowe, które od malutkiego przejawiają objawy. Może tak było w tym przypadku?
  • Odpowiedz
@ananasowy wykopki czegoś nie rozumieją, więc tego nienawidzą, no bo czemu by nie? odcinek 2137

@ananasowy wykopki które myślą, że młodzież (14 lat) jest dojrzała i wcale nie ulegają żadnej presji, szczególnie społecznej i podejmują drastyczne kroki które zmienią ich życie...#!$%@? to nie wybór szkoły. Mam jedynie nadzieję, że naprawdę ta osoba będzie szczęśliwa i nie nigdy nie będzie żałowała swojej decyzji.
  • Odpowiedz
@ChamskoCytuje W wieku 14lat to miałem taki hormonalny kocioł panoramixa w organizmie że rownie dobrze mogłem chcec był dinozaurem.

@ChamskoCytuje do podstawówki i gimnazjum chodziłem z takim gościem co chciał być dziewczyną, jak się z nim spotkałem kilka lat po gimnazjum to normalny chłop i multum koleżanek, ale dla niektórych 14 lat to osoba w pełni dorosła i w pełni świadoma swoich decyzji, bez jakiejkolwiek presji otoczenia. Szkoda strzelić ryja.
  • Odpowiedz
@Korax: jeżeli w wieku 21 lat postanowi zostać modelką albo baleriną to będzie już za późno i nigdy nią nie zostanie.

Tak samo jeśli poświeci całe dzieciństwo na ciężkie treningi 5 czy 6 razy w tygodniu to nie odzyska już dzieciństwa i młodości.

A jeśli nie zmieni płci jako nastolatek a nadal będzie chciał to zrobić w wieku 21lat to będzie już zbyt późno i to nie będzie możliwe. Zostaną mu
  • Odpowiedz
  • 0
@Pierorzek Jeśli poświęca czas na treningi to musi to lubić. Nie da się dobrze grać w piłkę jeśli nie sprawia to satysfakcji. Zresztą porównywania zmiany płci do grania w piłkę to straszne banalizowanie całej sprawy.
Serio ciężko mi uwierzyć że ktoś uważa iż w wieku 14 lat można podejmować świadome decyzję dotyczące swojego ciała.
  • Odpowiedz
@Korax: tu nie chodzi o samą grę w piłkę a o poświęcenie całego dzieciństwa które ma się tylko jedno. Zamiast bawić się z dziećmi czy oglądać tv trzeba chodzić na treningi. Poza tym żadne dziecko nie lubi trenować 6 razy w tygodniu, trzeba je do tego zmuszać. Zwłaszcza w dyscyplinach które są nie dość, że kontuzyjne to jeszcze bolesne jak np balet czy gimnastyka. Polecam zobaczyć jak wygląda trening 3letnich baletnic
P.....k - @Korax: tu nie chodzi o samą grę w piłkę a o poświęcenie całego dzieciństwa...
  • Odpowiedz
@Pierorzek: Niestety ale uważam że porównywanie ćwiczenia baletu ze zmianą płci to skandaliczne bagatelizowanie tego drugiego. Sugerujesz że wybór płci jest takim samym wyborem jak decyzja o uprawianiu deyscypliny sportowej? Czy to że ludzie rodzą się z preferencjami do konkretnego sportu?
Nie uważam za właściwe tak intesywnych treningów w tym wieku - zreszta żaden sport uprawiany wyczynowo nie jest zdrowy. Ale jeśli chodzi o łzy w trakcie ćwiczeń to jak byłem
  • Odpowiedz