Wpis z mikrobloga

Krzywdzenie dziewczynek

Jednym z elementów propagandy #ideologiagender jest twierdzenie: "Dzieci nie są operowane! Nikt nie daje dzieciom hormonów!". Nieprawda!
Tutaj: za zgodą matki dokonano amputacji piersi 14letniej dziewczynki. Matka chwali się wynikiem na zamkniętej grupie.

#bekazlewactwa #4konserwy #konfederacja
l.....l - Krzywdzenie dziewczynek

Jednym z elementów propagandy #IdeologiaGender j...

źródło: comment_1642580517HXrZVaHaZ9hhS5tzEEsT3s.jpg

Pobierz
  • 234
@l-RAD-l: jeśli psycholog stwierdził że faktycznie tej osobie będzie lepiej jako mężczyźnie niż kobiecie, bo tak wynika z jej osobowości czy innych cech, to chyba dobrze że jak najszybciej zaczęto korekcję płci. W wieku 15 lat hormony jeszcze tak mocno nie zmieniły organizmu, więc na ulicy taka osoba będzie nierozpoznawalna jeśli chodzi o płeć.

"Dzieci nie są operowane! Nikt nie daje dzieciom hormonów!"


@l-RAD-l: kto tak mówi, jeśli są zalecenia
via Wykop Mobilny (Android)
  • 156
@l-RAD-l: Jestem za tym, żeby takie decyzje można było podejmować dopiero w wieku 21 lat. Gdy człowiek jest już w miarę dorosły. Przecież 14 lat to okres dojrzewania, takiemu dziecku to się jeszcze może kilka razy pozmieniać, a co jak dorośnie i uzna że jednak czuje się kobietą? Przecież dla kobiety brak piersi to prawdziwa trauma.
ja nikogo nie nienawidzę, nic takiego nie napisałem

stwierdziłem jedynie fakt jak to często wygląda

to opis rzeczywistości, nie moja opinia


@Atreyu: oczywiście i język, który do tego "opisu rzeczywistości" użyłeś jest zupełnie przypadkowy, jak i cały chochoł, którego przedstawiłeś w tym opisie

- tak naprawdę to nie jest opis rzeczywistości, tylko zbiorowa postać figuratywna istniejąca na potrzeby argumentu autora komentarza [przyp. red.]

no to zupełnie jak u ciebie


@Atreyu:
@l-RAD-l: To może nie być taki prosty temat hak się wydaje. Są przypadki ze rodzi się dziecko posiadające cechy dziewczynki i chłopca, czyli tak zwany obojnak.

„Co gorsza problem nie zawsze ujawnia się po porodzie. Zdarza się, że normalnie zbudowane dziecko zaczyna mieć kłopoty dopiero w okresie dojrzewania. Np. dziewczyna nie dostaje menstruacji, bo w miejscu jajników ma produkujące testosteron jądra.”

Zwykle w szpitalu po porodzie rodzice wybierają jaka płeć ma
@Atreyu: no przypominając sobie realia gimnazjalne, czy patrząc na przestępstwa nienawisci to trochę wina prawakow/faszystów/społeczeństwa

@guest: istnieje pewien odsetek ludzi ze strukturą mózgu podobną do przeciwnej płci, co by im nie wmowic, czy czego nie robić, nie będą się czuli dobrze w swoim ciele. W wielu przypadkach gimnazjalne zmiany płci to patologia, ale we wspomnianych przypadkach nie ma idealnego wyjścia