Wpis z mikrobloga

Krzywdzenie dziewczynek

Jednym z elementów propagandy #ideologiagender jest twierdzenie: "Dzieci nie są operowane! Nikt nie daje dzieciom hormonów!". Nieprawda!
Tutaj: za zgodą matki dokonano amputacji piersi 14letniej dziewczynki. Matka chwali się wynikiem na zamkniętej grupie.

#bekazlewactwa #4konserwy #konfederacja
l.....l - Krzywdzenie dziewczynek

Jednym z elementów propagandy #IdeologiaGender j...

źródło: comment_1642580517HXrZVaHaZ9hhS5tzEEsT3s.jpg

Pobierz
  • 234
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Moonastro skąd to wiesz? Znasz ja osobiście? Czy wyciągnąłeś wnioski na podstawie zdjęcia? Skąd wiesz że dziecko samo tego nie chciało byłeś tam rozmawiałeś z nimi?


@Nester86: skoro już ustaliliśmy że to dziecko to dzieci w wieku nastoletnim targane są burzą hormonów i mają problemy z podejmowaniem decyzji w sprawach błahych a ty chcesz powiedzieć że ma przemyślane konsekwencje swojej decyzji? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@l-RAD-l: ja #!$%@? ciężki temat. mega współczuję rodzica którzy chcą wychować dobrze swoje dziecko a pojawia się lewackie #!$%@? i robi dzieciakom z mózgu wodę. Nie chce wydawać wyroku ale za kilka lat będzie ostro grany psychiatra .
  • Odpowiedz
@l-RAD-l: Mysle ze masz problem z pojmowaniem swiata poza swoja zamknieta banka. Negujesz cos czego nie rozumiesz, nie probujac nawet tego zrozumiec, ba nawet nie masz takiej potrzeby. Najgorsze ze nawet jestes z tego dumny. Szkoda tylko ze nasz glos w wyborach jest tak samo wazny.
  • Odpowiedz
@ananasowy: Rozumieją że samookaleczenie (z asystą chirurga) nie jest objawem zdrowia psychicznego. A pomoc w samookaleczeniu dziecka bo ma takie aktualne widzimisie robi z ciebie raczej słabego rodzica.
  • Odpowiedz
@Pierorzek: Co to za zryte porównania? Różnica jest taka że jak 21 latek stwierdzi że piłka nożna nie jest dla niego to może się wypisać z klubu i zacząć chodowac Alpaki czy to cam chce robić, a dodatku będzie miał dobra kondycję. Ale amputację jest trochę cieżej cofnąć. Podobnie faszerowanie hormonami nie jest neutralne dla zdrowia.
  • Odpowiedz
@Korax: Czyli porownujesz fanatykow religijnych sprzed setek lat z ludzmi ktorzy przeszli szereg badan, wywiadow psychiatrycznych i wielu rozmow z fachowcami wyksztalconymi w tej dziedzinie? Wiesz, ze nikt nikomu nie pozwoli od tak zmienic sobie plci? Ze idzie za tym SZEREG badan psychologicznych? To nie jest tak ze ktos we wtorek pomysli sobie ze chce zmienic plec, a w srode dostaje hormony i go operuja...
  • Odpowiedz
@renegatt:

Bodajże w drugiej klasie ogoliła się na krótko i #!$%@?ła kolczyk do lewego ucha. Jak się trochę podchmieliła to opowiadała jak ją to wszystko brzydzi i #!$%@? ten okres i te sprawy. W czwartej klasie miała już dziewczynę i przebąkiwała o terapii/operacji. Nie wiem jak się jej losy potoczyły, ponoć gdzieś w #!$%@? wyjechała


I co z tego, może to lesbijka a może miała pato rodzinę i przez to
  • Odpowiedz
Tylko że zmiana płci przed ukończeniem 18 roku życia jest nielegalna w naszym kraju. I tak - uważam że tak samo jak obecnie sa fanatycy religijni okaleczający siebie i swoje dzieci (też w wielu krajach zachodu jak Niemcy czy Anglia wciąrz dochodzi do obrzezania dziewczynek) tak samo są fanatycy ideologiczni okaleczający swoje dzieci w imię przekonań. W wybacz, ale nie wmówisz mi że 14 latek jest w stanie podejmować decyzje które sa
  • Odpowiedz
@Korax: Dlatego diagnozy nie stawiasz ty, tylko ludzie którzy mają do tego kompetencje. Pisałam o tym wyżej, jak wygląda sytuacja w naszym kraju.

Terapia nie jest nielegalna poniżej 18 roku życia, wymagana jest jednak zgoda rodzica.
  • Odpowiedz
Nieprawda. W polsce nie ma możliwości zmiany płci (operacji i formalnej) zgodnie z prawem przed ukończeniem 18 roku życia. W niektórych sytuacjach za zgodą lekarza jest możliwe rozpoczęcie kuracji hormonalnej po ukończeniu 17 roku życia. Nie wiem czy tego nie wiesz (zdaża się każdemu) czy celowo próbujesz wprowadzić w błąd. Ale sugerowanie że operacja 14 latków jest zgodna z prawem to absurd.
  • Odpowiedz
@Korax: Ale nikt mu nie "zmieniał płci", nic też nie jest napisane o zmianie metrykalnej czy jak to zwiesz formalnej.

Terapia hormonalna (HRT) jak i operacje niezwiązane z genitaliami są jak najbardziej możliwe w Polsce dla osób < 18 roku życia.
  • Odpowiedz
jak wiadomo religia to zło bo indoktrynuje dzieci.

Ale obcięcie cycków 14 latce i wmówienie jej że jest chłopakiem jest jak najbardziej w porządku.


@guest: Nie jest w porządku. Obydwie wymienione rzeczy to zlo.
  • Odpowiedz