Wpis z mikrobloga

Krzywdzenie dziewczynek

Jednym z elementów propagandy #ideologiagender jest twierdzenie: "Dzieci nie są operowane! Nikt nie daje dzieciom hormonów!". Nieprawda!
Tutaj: za zgodą matki dokonano amputacji piersi 14letniej dziewczynki. Matka chwali się wynikiem na zamkniętej grupie.

#bekazlewactwa #4konserwy #konfederacja
l.....l - Krzywdzenie dziewczynek

Jednym z elementów propagandy #IdeologiaGender j...

źródło: comment_1642580517HXrZVaHaZ9hhS5tzEEsT3s.jpg

Pobierz
  • 234
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Unique-Suggestion: jakie argumenty chcesz uslyszec? Po prostu nie masz dzieci i NIE WIESZ jak na zachodzie sa ZALEWANE propaganda trans.
Teraz to trzeba walczyc o normalnosc, a nie o to zeby dzieci zmienialy plec, bo to maja na wyciagniecie reki.
Argumenty pro mamy na codzien - brakuje na normalnosc i proby realnej POMOCY dzieciom w potrzebie.
  • Odpowiedz
@Wszystko_albo_nic: I jak tu rozmawiać z człowiekiem, który ma tak zakuty łeb? Odniosłam się do wielu wątków tematu. To nie jest coś do brania "na chłopski rozum" - a taki poziom rozumowania ty przedstawiasz. (EDIT: Dodatkowo ignorujesz wybiórczo moje wpisy.) Powiem więcej, osoba, która nie doświadcza dysforii płciowej nigdy nie zrozumie tego problemu. Swoim zachowaniem tylko pokazujesz do jakiego ciemnogrodu należysz. Mam nadzieję, że dzieci miał nie będziesz ze swoim
  • Odpowiedz
@Unique-Suggestion:
ciekawawy argument - ze zmiana wygladu powoduje, ze jestes inna plcia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Meandrujesz i probujesz brzmiec bardzo naukowo, ale mamy wpis o zmianie plci i operacji u dziecka.

Pewnie, ze transi istnieja, na przyklad tacy ladyboye w Tajlandii i zyja, maja sie dobrze, ale nikt ich nie namawia do obicnania penisow, no nie?
  • Odpowiedz
@Wszystko_albo_nic: No i dalej nie przeczytał XD. Nigdzie nie ma informacji o namawianiu do obcinania sobie czegokolwiek. Jest tylko kilka zdjęć i to tyle, a ty dorabiasz sobie jakąś chorą teorię.

Lecisz na czarno, nie za poglądy, tylko za twoją głupotę, brak umiejętności czytania ze zrozumieniem i brak umiejętności prowadzenia konwersacji. Szkoda mojego czasu na dyskusję.
  • Odpowiedz
@l-RAD-l: placa wam teraz za tematy zastepcze?

Krotka pilka:
Co robiles na tej grupie / czemu szukasz takich materialow w necie jesli nie interesuja Cie takie tematy i / lub uwazasz, ze to szkodliwe?

Wstales rano i pomyslales "#!$%@?, poczytam jak dziewczyna chce stac sie facetem"?
  • Odpowiedz
@l-RAD-l: za 20 lat będziemy czytać historie o samobójastwach takich osób jak dorosną i zaczną się zastanawiac czemu czują się tak a nie inaczej czemu sie wszyscy z nich smieja itd.
  • Odpowiedz