Wpis z mikrobloga

Kojarzycie typa, który pozował ze swoją #audi s7 i mówił, że ja może łapać za dupę?xD
(Jak nie to screen z gatunku #heheszki w komentarzu).
No to teraz koleś chce polecieć w #!$%@? i odkupić bilecik z parkometru #katowice, bo wolał przyoszczedzić 5zł na parkowaniu, a szkoda mu placić karę (100zł przy zapłacie w ciągu 3 dni), lol.
#ptologiazmiasta #janusz
Zdjecie w komentarzu to też trochę #carboners xD
Ufoludo - Kojarzycie typa, który pozował ze swoją #audi s7 i mówił, że ja może łapać ...

źródło: comment_1642579446ouoNYKDJoTwqhiTmeQMFnD.jpg

Pobierz
  • 51
@Ufoludo: Co to da, że on sobie kupi taki bilecik sokoro osoba kontrolująca zrobiła kilka zdjęć deski rozdzielczej gdzie powinien taki bilet leżeć i nawet jak bilet miał wykupiony a nie leżał w widocznym miejscu nic mu nie pomoże, jego filozofia.
@LegoBatmanRules akurat AC to nic dziwnego w kupowaniu tańszego. Generalnie, uśredniając, ubezpieczyciele zarabiają na klientach, więc im mniej im się zapłaci, tym mniej się statystycznie straci. Jak ktoś ma silną psychę to statystycznie posiadanie AC się wgl nie opłaca.

Ja np. kupiłem ubezpieczenie raczej tańsze, zależy mi, by nie stresować się, że mi ukradną auto, ale jak przyrysuje się coś na oarkingu to wolę wyskoczyć z 2.5k raz na 3 lata niż
Będę to wstawiał pod każdym postem o tym debilu.

Dzban się spruł do mnie, bo twierdzi, że uraziłem go twierdząc, że auto w leasingu xD

A cały mój komentarz był nie do niego i brzmiał:

"Przecież to w leasingu... Kilkadziesiąt koła na start. Rata kilka koła i się takim jeździ."

Potężna obraza ego xD


@piwakk: tez bym sie #!$%@? jakby mi ktos pisal, ze musze brac lizing na 10 letnie auto