Wpis z mikrobloga

Kojarzycie typa, który pozował ze swoją #audi s7 i mówił, że ja może łapać za dupę?xD
(Jak nie to screen z gatunku #heheszki w komentarzu).
No to teraz koleś chce polecieć w #!$%@? i odkupić bilecik z parkometru #katowice, bo wolał przyoszczedzić 5zł na parkowaniu, a szkoda mu placić karę (100zł przy zapłacie w ciągu 3 dni), lol.
#ptologiazmiasta #janusz
Zdjecie w komentarzu to też trochę #carboners xD
Ufoludo - Kojarzycie typa, który pozował ze swoją #audi s7 i mówił, że ja może łapać ...

źródło: comment_1642579446ouoNYKDJoTwqhiTmeQMFnD.jpg

Pobierz
  • 51
@Steven_Hyde Nie wiadomo, który to rocznik. Szło od 12 do 17 roku. Jak się ma odrobinę pojęcia to wiadomo, że trochę kosztuje. Nie kupisz go za 40 czy 60k.

A to, że w leasingu to normalna sprawa. Mało kto kupuje auta powyżej 100 czy 120k za gotówkę. Kilka lat pracy w leasingu powoduje, że wiem o czym mowa, widziałem cyferki.
@Darknes17: @atrax15: Ale wy sie dajecie serio baitować na tych grupach na fejsie - wszystko pod reklamę, specjalnie robie z tej perspektywy foty, żeby było widać nazwę, tak samo na bilecie :D :D

Macie wykopki, bo się strasznie dajecie prowokować. Może kiedyś ogarniecie, że tym zachowaniem właśnie wzbudzam "polackie" instynkty w ludziach i naprawdę łatwo jest na grupach się zareklamować bazując tylko na prostych, polskich, zawistnych charakterach :)

Tutaj nawet
Kiecol - @Darknes17: @atrax15: Ale wy sie dajecie serio baitować na tych grupach na f...

źródło: comment_1642959531CiZX8CMAfIHowdkW0PFwwS.jpg

Pobierz
@Kiecol: Przecież nie pisałem o twoich oponach, tylko ogólnie, że są ludzie, którzy mimo wydania kasy na dobre auto potrafią oszczędzać na m.in. oponach albo (jak w przypadku ze screena, wali mnie czy to reklama czy nie) opłacie za parkowanie.

#!$%@? mnie boli jakie opony masz, jesteś niewart mojej uwagi.