Wpis z mikrobloga

mówienie czegokolwiek o Billu Gatesie to szurstwo, wystarczy że użyjesz jego nazwiska w zdaniu i już lądujesz w szufladce teoretyka spiskowego XD

a ja tam gościa podziwiam
- sprzedał każdemu cywilizowanemu człowiekowi i rządowi system operacyjny za kilka stówek w czasie gdy linuxy są za darmo
- potem znudziły mu się systemy operacyjne więc ogłosił że jest ekspertem od szczepień i sprzedał każdemu człowiekowi i rządowi szczepionkę...

jak by Bill zajął się sprzedawaniem krasnali ogrodowych to wszyscy byście #!$%@? mieli po trzy XD

#koronawirus
  • 78
A ja tam gościa @Adam_Prosty podziwiam, konto od 6 lat, pierwsze dwa komentarze dotyczace insuliny i jak to dieta keto jest lekiem na cukrzyce, bo spisek dotyczacy insuliny. A pozostale ponad 10 000 [sic!] aktywnosci dotyczy juz tylko i wylacznie koronawirusa.

Najwyrazniej, to jakiejs wysokiej klasy specjalista i postanowil sie podzielic z nami maluczkimi swoja wiedza. Chyle czola przed taka inicjatywa, niesienia kruzganka oswiaty.
już to widzę jak Grażyny z księgowości i Oskarki z HRu naprawiają błędy w xserwerze xD


@TurboDynamo: ale jakie błędy? Mam Linuxa od lat i nigdy mi się samo z siebie nic nie wysypało, tym bardziej xserwer.

Używałeś kiedyś linuxa? Przecież to #!$%@? nie działa xD Musisz znać 3 miliony komend, a i tak nie działa xD


@Krzysztof53647: hmm, nawet w 2006, gdy zainstalowałem pierwszego, nie było tak źle, chyba
@Adam_Prosty:
Jest krytyka Billa Gatesa i jego fundacji, że jak oni akurat wierzą w jakiś konkretny cel to potrafią pieniędzmi separować uczelnie na których się ma inny pogląd mimo że np. są na nich inne zagadnienia w których jest zgoda. Gates zawsze był apodyktyczny i miał autorytarne podejście w biznesie i ogólnie, wziął się za zbawianie świata i jego cele są zwykle spoko, ale jest #!$%@? i gdyby tylko się #!$%@?ł
A ja tam gościa @Adam_Prosty podziwiam, konto od 6 lat, pierwsze dwa komentarze dotyczace insuliny i jak to dieta keto jest lekiem na cukrzyce, bo spisek dotyczacy insuliny. A pozostale ponad 10 000 [sic!] aktywnosci dotyczy juz tylko i wylacznie koronawirusa.

Najwyrazniej, to jakiejs wysokiej klasy specjalista i postanowil sie podzielic z nami maluczkimi swoja wiedza. Chyle czola przed taka inicjatywa, niesienia kruzganka oswiaty.


@PurpleHaze:

napisałem coś niewygodnego o Billu a
@dzek: Było i to bardzo. Źle to pamiętasz. Chodziłem do technikum informatycznego i niejednokrotnie miałem styczność z linuxem. Ostatni raz instalowałem w 2008, a potem chyba działałem chyba na jakimś z płyty jeszcze i powiem Ci ze to był dramat. Jak masz nieograniczony czas żeby coś zrobić 2137 razy dłużej to ok ale ten system dla najważniejszych prac nie ma najmniejszego sensu.
sprzedał każdemu cywilizowanemu człowiekowi i rządowi system operacyjny za kilka stówek w czasie gdy linuxy są za darmo


@Adam_Prosty: system operacyjny to tylko środowisko uruchomieniowe, liczą się programy. To pierwszy Microsoft wyszedł z pomysłem Worda, Excela, Powerpointa czyli programów ważnych dla każdej firmy. Czy w latach 80-90 Unix oferował taki pakiet? Ludzie pierwszą styczność z komputerami mieli właśnie dzięki tym programom w pracy. Matka kupiła pierwszy komputer na potrzeby pracy czyli
napisałem coś niewygodnego o Billu a ty wystalkowałeś moje konto żeby pojechać mi ad personam zamiast odnieść się ad meritum....

też podziwiam XD


@Adam_Prosty: a gdzie ty tam miales ad personam? Juz pomijam to stalkowanie, bo wystarczy na nicka kliknac i widac, ze aktywnosc tylko w jednym tagu i o jednym. I nie Billa mam w dupie, podobnie z reszta jak linuxa, natomiast natrafiam na twoj nick non stop w tym