Wpis z mikrobloga

Jakich filmów najbardziej nie lubicie oglądać!
Bo ja strzasznie nie lubie tych wszystkich komiskowych marvelowskich bzdur dla popcorniarzy, jak widzę kolejnego spajdermana albo innego nietoperza na kiju to aż mi sie słabo robi i muszę wymiotować! ()
  • 169
  • Odpowiedz
@FEMBOYS: Już spieszę:
- wszelkich Marveli/DC, Avendżersów, X-Manów, Transformersów itd. oprócz trylogii Nolana
- bajek Tolkiena i Gwiezdnych Wojen
- gownoserii typu Matrix, Terminator, Predator od 3 wzwyż
- Bondów, Mission Impossibe i innych agentów specjalnej troski
- p0lskich gównokomedii z Szycem, Karolakiem i Adamczykiem
  • Odpowiedz
Jakich filmów najbardziej nie lubicie oglądać!

Bo ja strzasznie nie lubie tych wszystkich komiskowych marvelowskich bzdur dla popcorniarzy, jak widzę kolejnego spajdermana albo innego nietoperza na kiju to aż mi sie słabo robi i muszę wymiotować! ()


@FEMBOYS: w zasadzie niczego nowego. Czasem lubię sobie puścić coś z lat 90 z Denzelem Washingtonem czy innym Seanem Connerym żeby się przekonać że wtedy też robiono #!$%@? filmy ale
  • Odpowiedz
@FEMBOYS: Komedii. O ile stare filmy komediowe były głównie przerysowane to przynajmniej w śmieszny sposób, jak parodie z Nielsenem.

Od lat komedie w ogóle nie są śmieszne. Albo to romantyczne gówna, amerykańskie szkolne gówna o ruchaniu i nastolatkach, polskie gnioty albo obyczajowe komedie które w ogóle nie są śmieszne.
  • Odpowiedz
@FEMBOYS: popularność Marvela wynika chyba z pokolenia co się wychowało na komiksach. Wydaje mi się, że to jebnie niedługo, bo skończyli serie która była hitem światowym i tera nie wiadomo jak zagonić młodą widownię do kina. Trendy przemijają, widać to po oglądalności Matrixa ( ͡° ͜ʖ ͡°) tera to musi być kolorowo i brutalnie jak squid game
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@FEMBOYS: durnych filmów z dziurami w fabule i przedstawiającymi świat pełnym ludzi, którzy mają pamięć złotej rybki i 0 możliwości łączenia wątków. Czyli w sumie 80% komedii romantycznych XD
I ogromnie mnie #!$%@? kulawy montaż i skaczący (albo za głośny) dźwięk.
A gatůnek? Polskie komedie romantyczne, o superbohaterach, nowe bezbeczne komedie.
  • Odpowiedz
@FEMBOYS: ja tak samo, ( chodź wiem że są perełkj jak taki animowany serial o Batmanie co leciał w TVP w latach90, mega mroczny) ale tak generalnie mówię o tych nowych, toż to dla dzieci i nastolatków jest, jaka mam będę że są ludzie co uznają się albo innych za znawców danego uniwersum xD i dyskutują o tym z takim namaszczeniem xD
  • Odpowiedz
Komedii.


@MyPhilosophy: O to to! Najbardziej w komediach wkurzają mnie debile. W każdej komedii jest jakiś debil, który zdaniem scenarzystów jest w swoim debilizmie śmieszny, a tak naprawdę odczuwa się tylko żenadę patrząc na to.
Najgorzej jak fabuła komedii opiera się na tym, że wszyscy bohaterowie to debile bo hehe głupi ludzie są śmieszni...
  • Odpowiedz
@FEMBOYS: filmów akcji, kompletnie olewam ten gatunek xD Totalnie nie kręcą mnie te wszystkie produkcje gdzie połowę filmu gonią się, strzelają i wysadzają wszystko wokół. Zawsze idę wtedy zrobić sobie herbaty. Ba, nawet w filmach Disneya irytuje mnie ten moment 'napięcia' pod koniec, gdy ktoś musi salwować się ucieczką lub ratuje kogoś w ostatniej chwili. Wychodzę z założenia, że film ma stać fabułą i dialogami a nie efektami specjalnymi, w dodatku
  • Odpowiedz