Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Hej, mam taki problem że mam lekko niesymetryczną twarz. Wszyscy wiedzą jak bardzo symetria jest ważna. Z jednej strony pod okiem mam zanik tkanki tłuszczowej i można powiedzieć że ta strona jest okej, zawszę mogę to wypełnić kwasem. Niestety z drugiej wyglądam jak pyzaty bobas albo ktoś z bólem zęba. Z profilu fatalnie to wygląda. Trzech laryngologów i dentysa oglądał i nic nie znalazł. Przegroda nosowa w normie. Macie jakieś inne pomysły jakie badania mogę sobie zrobić lub co może mi dolegać?
#przegryw #medycyna #zdrowie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61e732e5f7bdff000a92a7f5
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
Pobierz AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Hej, mam taki problem że mam lekko ...
źródło: comment_1642542304fpv1nTfDtrbrMnUORENInI.jpg
  • 11
@AnonimoweMirkoWyznania: przez całe życie przeżuwałeś pokarm prawą stroną? xd Rzeczywiście dziwnie to wygląda. Myślę że przeżuwanie za młodu najbardziej kształtowało żuchwę i możliwe że akurat tą stroną żułeś tylko gumy kulki i tak ci zostało :( Ja mam równomiernie bo mnie jak jedna strona zabolała to drugą stroną żułem xd

Najwięcej tu pomoże chyba jakiś dobry chirurg plastyczny, który dobrze sprawdzi z czego wynika ta asymetria, wytłumaczy ci i pokieruje dalej