Wpis z mikrobloga

Zebrano już ponad 5 tys złotych na ratowanie transseksualnej krowy XD. POWODEM ZBIÓRKI JEST TO, ŻE KROWA JAKO TRANSSEKSUALNA JEST NIESZCZĘŚLIWA WŚRÓD TRANSFOBICZNEGO STADA I U TRANSFOBICZNEGO ROLNIKA XDD

Jest to historia o transfobii tak głębokiej, że przekracza granice gatunkowe. W pewnym gospodarstwie na Warmii urodziły się niezwykłe cielaki, bliźnięta. Jedno z nich, jest jałówką ale wygląda jak byk, nigdy też nie będzie w stanie się rozmnażać. Gospodarz mówi o niej "transwestytka" i choć trudno w to uwierzyć bardzo się jej wstydzi. Wstydzi się tak bardzo, że początkowo nie chciał jej nawet odsprzedać tylko ddać do rzeźni. Żeby nie kłuła w oczy, żeby zniknęła. Udało mi się w końcu uprosić go żeby ją sprzedał. Krówka waży 450kg. Cena w skupie to 10 PLN za kilogram, utargowałam 500 więc kwota potrzebna do wykupienia to 4tys. 10.01 pojechałam i zadatkowałam 400pln. Na krówkę czeka już najlepszy dom na świecie, z własnym pastwiskiem, wolnością, miłością i koleżanką. Pieniądze ze zrzutki posłużą do wykupienia krówki i opłacenia transportu.

Bo nikt nie zasługuje na śmierć tylko dlatego, że urodził się inny.


https://zrzutka.pl/hk4vk5 <- TU MOŻECIE WPŁACAĆ XD

UMIERAM
#bekazpodludzi #lgbt #wies #rolnictwo #polska #heheszki #logikarozowychpaskow
B.....a - Zebrano już ponad 5 tys złotych na ratowanie transseksualnej krowy XD. POWO...

źródło: comment_1642541735xpGR7RMeeAkR0QzDHLRBnC.jpg

Pobierz
  • 11