Wpis z mikrobloga

Mam 25 i mam wrażenie że mindset jaki osiągam dopiero teraz powinienem byl posiąść dawno temu, w wieku 17-18 lat. Czuje że jestem 7 lat do tylu za rówieśnikami, życiowo, zawodowo, emocjonalnie. Nawet #!$%@? wyglądam jak osiemnastolatek jak zgole rzeżuchę z mordy.
Dopiero teraz zaczynam podejmować w miarę rozsądne decyzje życiowe, dopiero teraz myślę o przyszłości i zaczynam myśleć trzeźwo o teraźniejszości. Wiek poźno-nastoletni to czas kiedy człowiek zaczyna się ukierunkowywać zawodowo. Ja tego nie zrobiłem bo w wieku 18 lat mialem mental czternastolatka. I tak sobie dryfuje po tym świecie cofniety w rozwoju. Nie wiem co o tym mysleć, potrzebny mi jakiś cope żeby nie rwać sobie włosów z glowy na myśl ile mnie ominęło przez #!$%@? rozwój umyslowy i problemy psychiczne. Jak żyć ehh
#przegryw #zalesie #autyzm
Pobierz S.....t - Mam 25 i mam wrażenie że mindset jaki osiągam dopiero teraz powinienem byl ...
źródło: comment_1642532099fttGH79vbk9OabOurydhLi.jpg
  • 24
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@SamWieszK0t:

Nie wiem co o tym mysleć, potrzebny mi jakiś cope żeby nie rwać sobie włosów z glowy na myśl ile mnie ominęło przez #!$%@? rozwój umyslowy i problemy psychiczne.

Myśl, że tego co było nie zmienisz, więc nie ma co nad tym smucić. Nie ominęło Cię tylko jest przed tobą.
@Annonekk: czasami po prostu mnie coś bierze i się sam zakopuje w tych porównaniach, szczególnie kiedy jestem w większym mieście a tam wiadomo, studenci, młodzi ludzie, paczki znajomych, pary. To wszystko uderza we mnie i paraliżuje mimo świadomości że nie powinienem tak mysleć, bo wiem że nie tędy droga. A jednak, po ostatniej takiej wycieczce płakałem prawie całą droge powrotną w pociągu a później jeszcze w domu xD to jest tragedia
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@SamWieszK0t: Jestem w podobnej sytuacji, nicz nie poradzisz, jesteśmy upośledzeni, zdarza się i tyle. Przeszłość nie istnieje, teraz się ogarniasz i z tego masz się cieszyć, a nie katować siebie myślami o tym czego już nie ma, a mogło by być, bo to absurd.
Te myśli trzeba świadomie kontrolować, aktywnie odrzucać, deptać itd, bo są szkodliwe.