Wpis z mikrobloga

Ale to żaden żart, bo na imprezach szatniarze robią to na standardzie. Jak w kieszeni są 3 banknoty, bierze się jeden najniższy, nikt nie zrobi problemu za dyszkę. Ale jak wydajesz kurtkę nawalonemu w sztok gościowi, to bierze się wszystko co ma sens zabrać i jego sprawa, że nie pamięta.

To nie moje doświadczenia, ale relacje jak robią, bo kilku znajomych tak pracowało i to latami. Ba, sam po koncercie w klubie
Ale to żaden żart, bo na imprezach szatniarze robią to na standardzie. Jak w kieszeni są 3 banknoty, bierze się jeden najniższy, nikt nie zrobi problemu za dyszkę. Ale jak wydajesz kurtkę nawalonemu w sztok gościowi, to bierze się wszystko co ma sens zabrać i jego sprawa, że nie pamięta.

To nie moje doświadczenia, ale relacje jak robią, bo kilku znajomych tak pracowało i to latami. Ba, sam po koncercie w klubie
@Janusz_z_Rivii:

Mam nadzieje ze spotka was kara za to i w końcu znajdzie się złodziej co was obrobi z całego majątku jaki macie.


Jaki majątek może mieć taki cieć, co stoi w szatni w klubie? Co najwyżej może mieć majątek na minusie - w chwilówkach XD
Z resztą, jakim trzeba być biedakiem, żeby ludziom kieszenie robić. Mi to by się nawet nie chciało w tych kieszeniach grzebać w poszukiwaniu dychy XD