Wpis z mikrobloga

@n0002: Mnie zawsze bawi to jak prawaki rzucają argumentem o tym, że homoseksualizm = HIV.
Tymczasem epidemia HIV w Europie jest wśród takich LEWACKICH krajów jak Rosja, Ukraina czy Białoruś, bo bieda jest taka duża, że ćpają co się da zużytymi igłami xD

Iście konserwatywne podejście. W końcu lepszy kraj gdzie ludzie zdychają na dworcu w Moskwie niż jak dwa chłopy się ruchają
niochland - @n0002: Mnie zawsze bawi to jak prawaki rzucają argumentem o tym, że homo...

źródło: comment_1642540782cmTw1LDtHRn6ftT8jp50a8.jpg

Pobierz
@niochland: No ja bym się tutaj tak nie rozpędzał bo HIV to jednak ma korzenie w środowiskach homoseksualnych i to w nich jest do dzisiaj mocno obecny.

W końcu lepszy kraj gdzie ludzie zdychają na dworcu w Moskwie niż jak dwa chłopy się ruchają

Na dworcach to nie wiem ale są duże problemy w rosyjskim wojsku z gwałceniem mężczyzn. Słyszałem że tamtejsza fala to pikuś w porównaniu z tym co się
@prnppp: Cooooooo xD No nie wiem, zajrzyj może czasami na jakiegoś telegrama konserwatywnego albo 4chanowe /pol/ i zobacz sobie jak ludzie się zachwycają Rosją która jest ostoją normalności i zdrowych konserwatywnych wartości w przeciwieństwie do zgniłego zachodu. Rosyjskie trolle pracują bez ustanku żeby promować obraz Rosji jako kraju nadziei dla ludzi zmęczonych lewicową polityką i wielu ludzi się na to nabiera, zwłaszcza amerykanów. Co chwila widzę jakieś posty "based russia!".
@prnppp: Prosta odpowiedz [Left Wing]=[Good] [Right Wing]=[Bad] do tego można dodać grupy ludzi jak i jednostki które kwestionują Rząd/System, są jednocześnie wrogiem Lewicowych Partii.