Wpis z mikrobloga

@almighty_sosa: Dla mnie najważniejsze jest to,że Crash czy Spyro mają teraz realną szansę na spłodzenie kolejnych części. Przywrócić Toys 4 Bob i Vicarious Visions do ich poprzednich obowiązków i niech przy nich dłubią. :)
@Seboool: no milion osób już ten przykład podawało ale to tak samo jak Bethesda zrobiła ze Starfielda exclusiva. Rzeczywiście policzyli i wychodzi... No wychodzi, że jednak im się opłaca.
@yeradd: Nooo ale starfield to jakiś nowy tytuł a CoD to jest marka od wielu lat i doskonale widać jak duży wpływ ma na konsolach PS5 w wynikach sprzedaży, wiec nie sadze zeby maszynka acti nagle zaczęła przynosić mniejsze zyski o jakieś 40%. W UK Vanguard na konsolach Sony to było 70% fizycznej sprzedaży gdzie konsole MS dały 30% wiec na 99,9% nic nie rusza.
@Seboool: no ale właśnie to nie jest takie proste, że oni patrzą o kurcze nie sprzedamy tyle i tyle kopi więc stracimy tyle i tyle. Sądzę, że oni patrzą na to trochę szerzej. Bardziej: zrobimy CoDa Exclusivem, podbijemy liczbę subskrybentów gamepassa jeszcze bardziej i za ileś tam lat zbudujemy sobie taką markę że zyskamy.

Tym bardziej, że tego typu abonamenty i cloud gaming to przyszłość co dużo wykopków nie potrafi jeszcze
@yeradd: Czy Ty czytasz co piszesz. Nikt normalny, a nawet phill spencer powiedział ze nie zmienia wydawania coda. To jest nierealne żeby warzone które jest integrowane z nowym codem miał być pomijany na jednej platformie. Ja rozumiem ze game pass może być spoko ale to jest za dużo hajsu żeby robić exclisive z gry która od zawsze jest multiplatformowa. To tak jakby fife sobie ea wydawało tylko na PS
@iAmTS: Microsoft już powiedział ze wszystkie nowe tytuły będą trafiać do game passa. Zerknij na Twittera. Cod będzie za 4 zł i to fakt. Według mnie wszystkie części call of Duty trafia w ramach wstecznej kompatybilności do abonamentu.
@ainam102: nie mogą dowalić różnych abonamentów pomiędzy dwiema platformami, myślę że byłoby to monopolizowanie rynku, chociaż psn chyba podobnie robi, więc nie wiem. ale podejrzewam, że w końcu ktoś ich pozwie i sąd stanie po stronie graczy, zobaczymy - ale nie podoba mi się ten zakup.