Wpis z mikrobloga

@Dyspenseria: i jak poszła rozmowa z klientem? Można cos więcej wiedzieć ? Jak zaawansowaną łuszczyca itp. ? Bo przypuszczam że niedługo doczekam się leków biologicznych ale może warto spróbować tego cbg
@Dyspenseria @Dumle007 jeśli chodzi o stawy to samo cbd nie na wiele pomoże. Może jedynie zastąpić leki przeciwzapalne. Przy łuszczycy stawowej przy rzucie choroby thc+cbd. Ale to @Dyspeneseria pewnie wie ◉

Natomiast przy samej łuszczycy to cbd możesz popalać, działa przeciwzapalnie. Ale głównie na miejsca zmienione nakładaj sobie maści z cbd.
@Dumle007 paznokcie to chyba tylko biologia. Żadne leki modyfikujące nie działają.

@Dyspenseria dokładnie. Dużo świadomych pacjentów woli stosować cbd niż leki obciążające wątrobe. Zejście chociaż z jednego leku daje jakiś komfort psychiczny.
@tomekamila: no Cyklosporyna 2 lata temu praktycznie wyleczyła mnie w 95% ale po dwóch tygodniach po odstawieniu wszystko wróciło natychmiast, a w tamtym roku cyklo w ogóle na mnie nie działało (nie wiem czy to przez to że w listopadzie miałem drugi raz covid) ale ogólnie przestały działać na mnie tabletki i maści sterydowe i pewnie zostaje czekać już na biologiczne bo rok temu miałem 3 paznokcie u rąk zajęte a