Wpis z mikrobloga

via Zakop
  • 1
@s---k: Nie to Singapur. Koszty utrzymania samochodu na Tajwanie są porównywalne do Polski. Do tego nie ma tu zimy i nie sypią tej k***y soli więc blacharka zdrowa
  • Odpowiedz
@fuji: Mam s60 2.0t również z 2008 roku. Od początku w rodzinie, obecnie jakieś 160k km przebiegu. Jedyne co się wydarzyło to pęknięta sprężyna prawy przód. Ostatnio robiłem w nim zawieszenie bo coś pukało na wybojach przy niskich prędkościach i teraz jeździ jak nówka. A, i końcówka wydechu ostatnio mi odpadła z powodu korozji i trzeba było to zregenerować xD Automat trochę muł, ale to stara skrzynia. Polecam wgrać jakiegoś wirusa,
  • Odpowiedz
via Zakop
  • 0
@hadrian3: Pytam jak to wyglada w Polsce, żeby mieć jakiś punkt odniesienia. Czytam też tutejsze fora to narzekają ze eksploatacja droga, ale Tajwańczycy są oszczędni wiec dla nich tylko Toyota jest tania w serwisie ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@fuji: pytaj o co chcesz.
Dużo rzeczy robię sam ale jakieś koszty mam zapisane.
Ogólnie auto super. Bardzo wygodne, fotele to cud techniki.
Silnik bardzo fajny, nie za duża pojemność, 5 cylindrów więc fajnie mruczy. Sam taki chciałem ale zrezygnowałem bo nie mogłem znaleźć dobrego egzemplarza gdzie turbo było suche. Padło na 2.4 wolnossące.
Z takim przebiegiem, o ile prawdziwy to ledwo dotarty. silniki bardzo żywotne, szczególnie benzyny, podwozie bardzo dobrze
  • Odpowiedz