Wpis z mikrobloga

Rowery GT Zaskar są w okej czy raczej unikać?
Czy ten rower z ogłoszenia to spoko opcja dla amatora, który chce kupić sobie górski rower typu hard tail-a? Zwykła jazda po lesie, i do sporadycznej jazdy na jakiś łatwych ścieżkach typu single track.
https://www.olx.pl/d/oferta/rower-trail-enduro-gt-zaskar-29-m-130mm-ns-eccentric-primal-xc-CID767-IDNjHXQ.html?reason=observed_ad

Chyba, że macie coś innego do polecenia, szukam hard taila na kołach 29cali, budżet do 5k, głownie celuje w używki ale rozglądam się już od 3 miesięcy i ciężko coś znaleźć. Ja tylko kojarzę modele: Dartmoor Primal, Marin San Quentin, NS Eccentric,
Dzięki
#mtb #rower
  • 2
  • Odpowiedz
GT Zaskar


@Ruszajew: Firma GT to dobra firma. Z tym, że teraz kupujesz w sumie ramę, a reszta rzeczy jest od innych producentów. Ten z ogłoszenia to świetny rower. Nie wiem jak SR Suntour się spisze, bo sam mam rock Shoxa, ale dla amatora to będziesz pan zadowolony
  • Odpowiedz
@Ruszajew: bardzo dobry wybór, sztywne osie przód i tył, 130 skoku, 29" koła i napęd 1x12. Nic więcej do szczęscią nie potrzeba w pierwszym rowerze. A GT to solidna firma z mega historią, zawsze coś innego niż te plastikowe krosy i romety. Ten rower to bardziej trail niż XC więc elegancko.
  • Odpowiedz