Wpis z mikrobloga

@Vosemite: Ooo jaki konfident xd tak się brzydzi konfidentami a zgłasza moje komentarze moderacji xd

Piec minut starczyło żebyś zrewidował swoje gowno poglądy xd

Nie ja tu jestem #!$%@? w świecie. Mam nadzieje ze kiedyś dostaniesz miła wycieczkę na straż miejska taka najlepiej za 1500 złotych za jazdę po chodniku! Żegnam hipokrytę
  • Odpowiedz
Ooo jaki konfident xd tak się brzydzi konfidentami a zgłasza moje komentarze moderacji xd

Piec minut starczyło żebyś zrewidował swoje gowno poglądy xd


@Szalom: Brzydzę się typami, którzy pod osłoną nicku na wykopie mieszają drugiego człowieka z błotem, bo ma inne zdanie na dany temat, a nie opa.

a takich toksycznych frustratów zgłaszałem i będę zgłaszać misiu. Szkoda tylko, że mamy upośledzoną moderację, bo za 3 takie zgłoszenia powinieneś wyłapać bana,
  • Odpowiedz
@Vosemite: inne zdanie co do bezpieczeństwa pieszych i ogolem do wybiórczego traktowania przepisów ruchu drogowego xd tak powinno się parkować na przejściu dla pieszych. Masz racje. Ja na przykład mam inne zdanie co do ograniczenia 50 km/h w terenu zabudowanym według mnie powinno się moc jeździć 100.

I już #!$%@?ąc jak można mieć inne zdanie na ten temat to dlaczego wymagasz go od innych a sam jak ktoś ma inne zdanie
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Szalom:

Nigdzie nie wymagałem od kogoś by miał takie same zdanie.

Możesz mieć zdanie, że powinno się jeździć 100kmh - na pewno nie uzylbym określenia, że na ciebie pluje czy pięknych epitetów które użyłeś wyżej ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:

Ps jest jednak różnica pomiędzy nazwaniem kogoś konfidentem a nazwaniem kogoś nizina intelektualną, debilem, mózgiem szympansa, pluciem na kogoś i już
  • Odpowiedz
takie miejsce nie moz3 byc wtedy chyba na jezdni, ale np. na chodniku


@Diumen: Ok, ale wydaje mi się, że efekt jest ten sam, tzn. ograniczenie widoczności? Szczególnie w przypadku dzieci.
  • Odpowiedz
@liter_wody: szkoda strzępić ryja. Chłopskie rozumki nie są w stanie pojąć tego, że fakt popełnienia przez kogoś wykroczenia nie daje im żadnego prawa żeby popełnić inne wykroczenie względem tej osoby. Oni wiedzą najlepiej co, komu i za co, Chuck Norris mógłby się uczyć ( ͡° ͜ʖ ͡°).
  • Odpowiedz
Wiecznie stać nie będzie, ale będzie stać znacznie dłużej niż by stał


@liter_wody: to jest najlepsze w tym wszystkim. Tak bardzo mu przeszkadza, że tam stoi, że aż powoduje żeby stał jeszcze dłużej ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz