Wpis z mikrobloga

@kinlej: gdyby kogokolwiek obchodziła ekologia to mielibyśmy standaryzowane opakowania, paragony przychodziłyby na maila i na pewno jest jeszcze wiele rzeczy, które zminimalizowałyby ilość śmieci.
  • Odpowiedz
@kinlej: W takiej Korei Południowej jest to częsty widok, tylko, że tam mają wykorzystują ponownie 95% plastiku. Plastik sam w sobie nie jest zły, tylko jak go się wrzuci do oceanu albo ma się w glebie rozkładać kilkadzięsiat czy kilkaset lat
  • Odpowiedz
@kinlej moja różową kupiła sobie ostatnio jakiś kosmetyk, taki w tubce, nie ważne. Ale przychodzi do mnie... "Patrz teraz @WarmWeather". I pokazuje mi dwa pudełka, w środku tubka. Tubka takich samych rozmiarów, ale pudełko dosłownie 2x większe. XD po prostu więcej powietrza w środku, z napisem NOWOŚĆ. EKOLOGIA K---O


@WarmWeather: Firmy wysyłają rzeczy tak, żeby się nie zgubiły.
Aktualnie pracuje na magazynie z częściami do samochodów, od tarcz, dwumas aż po świecie

I świece też pakujemy do dużego kartona, bo taki mały kartonik z świecą może się zgubić jak ktoś go na paletę wrzuci/jak
  • Odpowiedz
@MePix nie byku, ona kupiła to w sklepie. Oryginalne opakowanie, nie karton zabezpieczający czy coś. Normalnie na półce w sklepie, ten sam kartonik co zajmował powiedzmy 3cm szerokości, teraz zajmuje 6. W środku tylko dodatkowe powietrze, a produkt sobie w tubce tam lata.
  • Odpowiedz