Wpis z mikrobloga

Że takie cos jak kosno chodzi spokojnie po ulicy i dalej ma ryj cały to jest nie do uwierzenia. W tym Białymstoku są normalni ludzie którzy wytłumaczyliby ekoparowie że nie zachowuje się jak facet? Wiadomo ze nie chodzi mi o jakis brazylijski lincz ale męska rozmowa moze przynioslaby jakies rezultaty skoro policji i sądów kosno się nie boi. Bezkarnosc w tym miescie jest skandaliczna
#kononowicz
  • 17
@ryba9:
Gówna nie ma co tykać, nawet kijem.
No i przecież to wariat jest, nikt nie chce mieć z nim do czynienia. Widocznie jest tak nieznaczący i nieszkodliwy dla otoczenia lokalnego, że nikt w to szambo nie chce wchodzić.
Swoją drogą to ja odniosłem wrażenie, że bezmięsny boczek prowokował Ola, żeby ten mu wyremontował łypę, aby mieć wreszcie sensowny powód do pozwu i podstawę do skasowania jakiejś sumy pieniędzy. W jego
@ryba9: widzowie Olgierda, typowe patusy które z braku argumentów potrafią jedynie grozić że kogoś pobiją xD może podskocz do kogoś równego sobie tężyzną fizyczna a nie do typa którego jedyna aktyność fizyczną to usługiwanie knurowi
@ryba9: zastanawia mnie co Cię tak boli? Czym Cię tak skrzywdził? Typ jest nieporadny i przegrał życie, chcesz takiego jeszcze bić? W ogóle to masz chyba problemu z podstawowym rozumieniem tekstu czytanego, ale czego się spodziewać po widzu Olgierda ¯\_(ツ)_/¯