Wpis z mikrobloga

@FejsFak: Czy po tym całym czasem spędzonym nad przebijaniem się trzy razy pod ziemią (o aferze wodociągowej nie wspomnę) nie myślisz dziś, że lepiej było wykopać kanał ile się dało na zewnątrz, a przebijać się tylko od garażu do fundamentu?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@FejsFak: Czy po tym całym czasem spędzonym nad przebijaniem się trzy razy pod ziemią (o aferze wodociągowej nie wspomnę) nie myślisz dziś, że lepiej było wykopać kanał ile się dało na zewnątrz, a przebijać się tylko od garażu do fundamentu?

@dodo_: odpowiem ci od razu - nie myśli tak ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@janusz00: akurat ja pracuję wtedy gdy mam czas wolny i nie przejmuję się terminami - powoli do przodu - ważne żeby szło systematycznie. Spodziewałem się, że zajmie mi to kilka lat. Głównie z powodu kwestii finansowych bo nie mam tyle pieniędzy żeby zrobić wszystko od razu.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@boleslaw_krzywosuty: zdziwiłbyś się, jakie cuda potrafią robić Cześki i inne mózgi na budowach. Bez żadnych poważnych szkód dla siebie. A ktoś ma pecha i spadnie mu na łeb cegła i w kasku człowieka wykończy. Nie ma reguły i takie mędrkowanie to próba pokazania "mam rację, bo mam rację".
@Fushnikov: zawsze możesz zmarzniętą ziemię walić majzlem i młotkiem. Albo kilofem. Nikt Ci nie każe bić wyburzeniowym młotem.

A tu widzę się
  • Odpowiedz
lepiej było wykopać kanał ile się dało na zewnątrz


@dodo_: nie, mimo wszystko taniej mnie to wyniesie i mniej pracy niż z rozkopywaniem kostki i #!$%@? wie czego jeszcze. Później trzeba by tą kostkę układać na nowo. Kto ma na to czas? Poza tym brat by mnie #!$%@?ł jakbym mu odciął dostęp do miejsca parkingowego.

P.S. nie mówiąc już o tym ile się nauczyłem. Teraz taki przecisk zrobił bym w jeden
  • Odpowiedz
cuda potrafią robić Cześki i inne mózgi na budowach. Bez żadnych poważnych szkód dla siebie. A ktoś ma pecha i spadnie mu na łeb cegła i w kasku człowieka wykończy.


@buczubuczu: napijesz się, naćpiesz a wypadek i tak by się zdążył
  • Odpowiedz
Typ jest problemem dla całej okolicy a nie zagrożeniem tylko dla siebie.


@Saeglopur: nie znam nikogo kto robi prace ziemne i nigdy niczego nie uszkodził. A ty jesteś jakimś zaplutym karłem reakcji.
  • Odpowiedz
@FejsFak: cały twój cykl życia na mirko polega na robieniu czegoś źle, upublicznianiu tego, a następnie obrażaniu wszystkich którzy ci nie przyklaskują.

najwyraźniej tego nie wiesz ale jest spora różnica między "nigdy niczego nie uszkodził" a "zawsze coś uszkodzi".

do tego dodaj wyliczanie kto ile ma lat, ile poruchał i ile ma wzrostu aby się zmieścić na zajebiście wykonanych schodach.
  • Odpowiedz
Tak z ciekawości ile bierzesz na mb takiego przecisku


@syrena_elektro: za mało :) często wliczam w cenę grubszego projektu. Tylko z reguły są to krótkie przeciski przy powierzchni gruntu i nie w pomieszczeniach.
  • Odpowiedz
najbardziej pancerne pokrycie dachowe


@PajonkPafnucy: ale pali się, wolał bym wełnę. Chociaż z tego co czytałem w linku, który podałeś są też wełniane tylko oferty nie znalazłem.
  • Odpowiedz