Wpis z mikrobloga

@FejsFak: człowieku, jak ten łańcuch strzelił w 4:00 to miałeś więcej szczęścia niż rozumu. mogłeś tym oberwać w twarz albo kończynę, a ludziom którzy widzą zagrożenie mówisz że "dupa ich piecze".

po drugie piszesz że nie masz kasy, a jednocześnie stwierdzasz że w zimie nie pracujesz. może gdybyś poszedł do jakieś roboty w zimowe miesiące to by się kaska zgadzała?
@FejsFak: po pierwsze ja NIGDZIE i NIGDY nie napisałem że masz kończyć remont.

po drugie to ciebie boli dupa, skoro sobie na takie osobiste wycieczki pozwalasz.

po trzecie - dostajesz radę to sobie ją najpierw przemyśl a nie od razu mów komuś że się ma nie wpie*lać, bo wtedy skończysz w wiecznym roz**dolu... oh wait ()

po czwarte - typie, jak nie chcesz żebyśmy się
via Wykop Mobilny (Android)
  • 31
@rapujaca_jaszczurka: ja lubię oglądać. To jego podwórko, a to nie jest post na elektrodzie z prośbą o pomoc, więc rady możesz sobie w dupę wsadzić xd no taka prawda.

Pamiętaj, że w życiu nie liczy się cel tylko droga. Jemu to dłubanie sprawia przyjemność pewnie.
Nie ma co krytykować. Oczywiste, że można wziąć firmę, kredyt i zrobić. Ale go to wyraźnie jara skoro to nagrywa i się tym dzieli. Daj żyć