Wpis z mikrobloga

jest tu jakiś mirek co miał doświadczenie z platformą WRC+ ? już od kilku lat śledzę rajdy, zbieram się do kupna subskrypcji, teraz jest świetna okazja ale cena mnie troche zamurowała... pełny sezon F1 jest dwukrotnie tańszy i ma np. historyczne sezony + serie towarzyszące, pełną telemetrie i team radio itd, podczas gdy WRC to w sumie tylko rajdy live... warto brać czy nie?
#rajdy #wrc
  • 10
@rakujp: tak, roczna... ale i tak właśnie w mojej opinii cena troche kosmos, wziąłbym miesiąc dla próby ale chciałbym minimum ze dwa rajdy obejrzeć a kalendarz jest tak ułożony że dopiero na przełomie 3 i 4 rajdu bym się załapał na dwa rajdy w miesięcznym okresie...
@gieteer: jak się interesujesz WRC to tak. Szczególnie, jeśli #!$%@? taką kasę na głupsze rzeczy ;-)

No w tym roku subskrypcja podrożała, wcześniej było 9/90€ teraz 11/100€ więc wiadomo z której opcji ludzie chętniej korzystają. Jakość jest teoretycznie FHD ale rozumiem że technicznie jest problematyczne zrealizowanie całej transmisji w takiej rozdzielczości i faktycznie bywa słaba ostateczna jakość przekazu. I tak, F1 jest tańsze i daje więcej, ale też F1 ma większy
@gieteer dokładnie ERC teraz doszło. Nie do końca wiadomo, czy będzie w pełni tak samo fajne, jak WRC, ale stąd ta cena. Ja WRC+ kupuję odkąd istnieje i w sumie teraz już nie wyobrażam sobie inaczej śledzić rajd. No i jest tam też biblioteka onboardów, aktualizowana zazwyczaj wieczorem / dzień po etapie.