Wpis z mikrobloga

Moja analiza i kilka teorii na temat rumuna
- Ma chorę zainteresowania, ale to już wszyscy wiemy
- Rumun jest przeciętnie sprytny. Okolice średniej krajowej, ale szału nie ma.
- Rumun to nie grupa, tylko jedna osoba. Używa niektórych kont to postowania zwłok bez głowy, innych do zacierania śladów i wmawiania innym użytkownikom jaki jest wszechpotężny, jeszcze innych do obserwowania największych zadymiarzy takich jak ja, a teraz dorzucił jeszcze próby zastraszania.
- Wie, że nie może przejąć wszystkich kont. Dlatego próbuje uciszyć lub zmanipulować innych użytkowników.
- Specjalnie preparuje screenshoty z dark netu, tak żeby wyglądało że sytuacja jest jeszcze gorsza.
- Najprawdopodobniej wszedł w posiadanie bazy danych wykopu kilka lat temu.
- Moja hipoteza to, że hackier to "skrzywdzony" programista wykopu, który wyleciał kilka lat temu. Ale wcześniej zdążył zrobić dumpy bazy danych.
- To całkowicie uzasadnia porównanie go to pierwszego Rumuna z IBM
- Ewentualnie, nie można wykluczyć ataku za pomocą specjalnie spreparowanych linków, np. wyko.pl Ale tutaj też nie można wykluczyć insider knowledge.
- @m__b i @a__s najprawdopodobniej bardzo dobrze wiedzą kim jest rumun. Być może stąd przekazywane przez nich informacje, że nie lubi Izraela.

#moderacjacontent #moderacja #afera #rumun i troszkę #programowanie
  • 9
  • Odpowiedz
- Ma chorę zainteresowania, ale to już wszyscy wiemy


@groman43: skąd to info? To że troluje obrazkami nie oznacza, że pałuje do nich wiplera.\

Moja hipoteza to, że hackier to "skrzywdzony" programista wykopu

xDD a czemu nie #przegryw z karaczana?
  • Odpowiedz
@VCO1: Obrazki są chore do tego stopnia, że nawet samo spamowanie nimy wystarczy żeby stwierdzić, że ma problemy z głową. Nawet biorąc pod uwagę, że część zdjęć to robota w Photoshopie.
  • Odpowiedz
@VCO1: Zostań dzisiaj na nocną i sam sprawdź, co wrzuca rumun. Wtedy zrozumiesz, że nie trzeba ma dyplomu z psychologii, żeby stwierdzić że jest po prostu chory psychicznie.
  • Odpowiedz
@groman43: widziałem co wrzuca rumun. To nadal nie implikuje jego upodobań, robi to żeby trolować a nie walić gruchę geniuszu xD Zwłaszcza, że część tych obrazków to losowe fejki. Koneser waliłby do fejków? No rusz głową.
  • Odpowiedz