Wpis z mikrobloga

Największe paskudztwo w ostatnich latach w polskiej polityce, to agenda opozycji, że tragiczną śmierć Adamowicza spowodowało jedynie TVP i PiS…

Jest to tak egoistyczna i cyniczna gra na grobie, że aż chce się rzygać. Budujące, że obróciło się to przeciwko PO - bezpośrednio po grze na tragedii, stracili w sondażach i przegrali wszystkie nadchodzące wybory.

Prawda jest naprawdę prosta: morderstwa dopuścił się chorzy psychicznie człowiek, jątrzony przez narastającą od przeszło 30 lat obustronną polską nienawiść i polaryzację. Przypominam, że 8 lat wcześniej rolę były odwrotne - psychopata zamordował działacza PiS.

Zwalanie przez polityków winy na drugą stronę barykady, to nic innego jak brudna gra i brak klasy.

Do tanga trzeba dwojga.

#neuropa #4konserwy #bekazlibka #bekazopozycji #bekazlewactwa #bekazpo
Tywin_Lannister - Największe paskudztwo w ostatnich latach w polskiej polityce, to ag...

źródło: comment_1642255431AQNNVRmzBQVVGk8Aypnd3T.jpg

Pobierz
  • 20
@Tywin_Lannister: Tam jest dużo warstw obrzydliwości.

Śmierć Adamowicza to niewątpliwie tragedia (nie należę do r/HermanCainAward, żeby tańcować na czyimś grobie, nawet jeśli go nie szanuję). Ale to co się stało później, o panie... Kreowanie go na niemal świętego przez PO, które niedługo wcześniej od niego się odcięło w związku z podejrzeniami różnorakiego rodzaju. Wystawienie (z sukcesem) w eurowyborach Madzi Adamowicz, która wcześniej nie uczestniczyła w polityce, by mogła tam wjechać
@Tywin_Lannister:

Coraz bardziej mi wstyd, że ich popierałem.

Aye.

Czuję to samo. Na PO głosowałem sumarycznie na przestrzeni tych ostatnich kilkudziesięciu lat chyba najczęściej (zaczęło się od tego, że nabrałem się na "3x15" i profesjonalny wizerunek "trzech tenorów"). Potem "wyrosłem z PO" i zostałem korwinistą (choć i w ostatnich wyborach w I turze Żółtek, w II Trzaskowski). U Ciebie to poszło chyba w drugą stronę, przynajmniej gospodarczo :) Ale właśnie
@Dutch: U mnie moja ścieżka zaczęła się od gimnazjalnego romansu z Korwinem, który trwał parę miesięcy, a później - kiedy moje poglądy były liberalne - to przy urnach najczęściej zahaczała o KO (dokładniej to o wchłoniętą inicjatywę Petru [*]).

Odkąd skręciłem gospodarczo w lewo, co nastąpiło jakoś tak na przełomie 2019/2020, to i tak głosowałem w obu turach na Trzaskowskiego.

Teraz - przy covidowym meltdownie - moją przyjaźń z PO uważam
@Tywin_Lannister:

Jak tak dalej pójdzie to chyba wrócę do gimnazjum

Zapraszam serdecznie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Marzą mi się czasy, w których głosowanie na Korwina przestanie być obciachem (w pewnych środowiskach, czyt. fajnopolaków) i dobiją do tych 15-20%. Palikot #!$%@?ący dildosem - I sleep, Bogdan Pęk na podłodze sejmowego hotelu - I sleep, Żukowska bredzi non-stop - I sleep. Korwin palnął jakąś bzdurę (co mu się,
TVP szczuje na wrogów PiS w taki sposób ze w połączeniu z ich fanatycznymi wyborcami takich sytuacji jak z Adamowiczem można się spodziewać(co nie znaczy ze w tej sytuacji tak się stało). Kilkudniowe szkalowanie jednostek to norma w TVP, pokaz mi inna stacje która tak robi.
@Tywin_Lannister: Na moje to każda władza w takim przypadku bedzie rozgrywać pod wlasne interesy, z osoby która zaatakuje polityka beda zawsze robic wariata którym ktoś mógł sterować. Nikt nie przyzna przecież że zginął zwykły sprzedajny urzędnik, który tyle zebrał ile zasiał.
Większe niż Kaczyński krzyczący z mównicy do posłów Rzeczypospolitej, że zamordowali mu brata?


@Kuklak: oczywiście. Komedia Smoleńska trwa nieprzerwanie od 12 lat, w tym czasie tą komedię wyśmiewała (i słusznie) opozycja. A sami nieudolnie próbowali zrobić to samo z Adamowiczem xD