Wpis z mikrobloga

@dawid121213: No było trochę tego było. Na pewno obejrzyj legendarny odcinek S15E04 z domami zbudowanymi na autach i wyprawę ich bodajże do Szkocji (btw to był mój pierwszy obejrzany odcinek Top Gear w życiu) Z odcinków specjalnych bardzo dobra jest wyprawa do Botswany i pamiętna Patagonia gdzie cała trójka z Clarksonem na czele została wyrzucona za rejestrację nawiązującą do nie tak dawnej rzeczy z historii UK i Argentyny która miała miejsce
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@krystiano_ps3: ja polecam od siebie GT na Amazonie. Szczerze? Top Gear do mnie nie trafił, a przynajmniej nie te początkowe sezony. Końcówka już jako taka. Ale GT obejrzałem od deski do deski i jest zajebisty, szkoda że niż go nie robią ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@dawid121213 jako psychofanka Top Gear mogę Ci polecić kilka, ale nie pamiętam sezonów ani numerów odcinków. Mój absolutnie ulubiony odcinek to Wietnam special, gdzie jeżdżą na skuterach, ale odcinek o współczesnych Peugeotach to również absolutne złoto. Jak wyżej ktoś wspominał Botswana special, odcinek z poduszkowcem, wyścig do Mediolanu, no i Argentyna special to również klasyk. Polecam kanał BBC Brit, tam właściwie codziennie lecą jakieś odcinki, czasami cały dzień leci stare TG. Czasem
  • Odpowiedz
@krystiano_ps3: teraz jedynie z takich wartościowych materiałów dziennikarsko-samochodowych został carwow z Mattem Watsonem, ale to i tak klapa przy świętej trójcy z Top Geara(,)
  • Odpowiedz
ja właśnie nie wiem czy GT nie ma tej magii czy jestem po prostu stary i przestało to do mnie trafiać.


@raven4444: oni są po prostu starzy i już nie mogą robić tego co kiedyś
  • Odpowiedz