Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 80
@raven4444: jak dla mnie w Grand Tour jest za dużo pajacowania, a zbyt mało samochodów. Ja lubiłem pierwsze sezony Top Gear za to, że mimo wszystko to był program motoryzacyjny, chociaż z jajem, ostatni sezon Grand Tour obejrzałem z chyba dwuletnim poślizgiem, bo nie mogłem się do tego zebrać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
#!$%@? Panowie srogo. Odcinki grand tour są zrobione z zajebistym rozmachem i fajnie się je ogląda. Po 10 odcinkach #!$%@? z celebrytami i kółeczkach lianą byście teraz rzygali starym top gearem i mówili że formuła się przejadła
  • Odpowiedz
Grand tour na amazon to najlepsza esencja starego dobrego top geara :) prawda jest taka ze Top Gear to była ta trójka. Gdziekolwiek występują razem, tam jest właśnie klimat TG :p
  • Odpowiedz
@krystiano_ps3: Ostatnio trafiłem na jakiś nowy odcinek TG z nowymi prowadzącymi i chciałem obejrzeć całość, żeby zobaczyć czy trzymają poziom. Wytrzymałem chyba 20 minut. Jakieś to wszystko było za grzeczne, nie czuć od tych prowadzących, że mają chociaż połowę tej chemii Jeremiego, Jamesa i Richarda...

A nowe GT oglądało się naprawdę super, chociaż jak @wubba_lubba_dub_dub wyżej wspomniał czuć tutaj dużo bardziej skrypt
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@krystiano_ps3: @raven4444: @Rzeszowiak2: @genkamyk: a polecacie jakieś konkretne odcinki TG i GT? Nigdy tego nie oglądałem bo za dzieciaka miałem tylko naziemną a teraz bym sobie obejrzał ale nie wiem czy oglądać całość czy tylko jakieś wybrane odcinki (np wyjazdowe)? Oglądałem tylko jakieś urywki na yt i zawsze mnie bawiły bardziej takie wyjazdowe.
  • Odpowiedz