Wpis z mikrobloga

Hej, już kiedyś pytałam tu o karmy dla psa i zaczęłam zamawiać z zooplusa. Ale muszę zmienić karmę. Wcześniej kupowałam Brit z kurczakiem, worek 15kg. Jednak szukam teraz czegoś bez kurczaka żeby potestować i spróbować czegoś nowego. I mam pytanie, która karma ma dobry stosunek jakość/cena?
Trochę na tym zooplusie sobie karm posprawdzałam ale tyle tego jest, że zgłupiałam. Zastanawiam się znowu nad Britem ale np. jagnięcina i ryż. Ogólnie jakakolwiek karma byle bez kurczaka, próba eliminacji żeby zobaczyć czy jak będzie inna karma to czy też może problemy skórne były tego czy nie.
Czytałam oraz pytałam weta to najczęściej kurczak jest takim powodem. Ale też chcę spróbować coś innego ogólnie dla odmiany. Zastanawiałam się też nad Fitmin ale niby Brit jest wyżej w rankingu.
Cena do jakiej szukam karmy to myślę gdzieś 150 zł za worek.
Chętnie najpierw też kupiłabym mniejsze worki na próbę ale z tych karm jak patrzyłam to na tej stronce są tylko duże worki, a nie chce wydać siana na marne jak nie podejdzie karma albo będzie jakiś problem.
Tak więc jakie karmy są dobre i w miarę przystępnej cenie, która nie zrujnuje aż tak portfela ale będzie o wiele lepsza niż marketowa?
PS. Chociaż zauważyłam, że często te wszystkie Burki na wsiach karmione marketową karmą i zlewkami z obiadu nie mają takich problemów jak psy o które się dba XD Serio tyle co mieliśmy Burków czy Reksiów, które żyły sobie długo i szczęśliwie jedynie szczepione co roku i nigdy więcej weta nie widziały, a tu człowiek chce dbać żeby pies nie jadł byle czego a i tak jakieś problemy są XD
#psy #karmadlapsa #karmy #karma
  • 11
@KejtiPeryPijeSzeryZaCztery: u brita kiedyś dużo osób show champion dawało i było super zadowolonych, później coś tam popsuło im się na produkcji i były gorsze przez pewien czas, teraz trochę widzę że ludzie wracają. Może sama też kupię sobie worek na próbę niedługo... Zawiera tłuszczu z kurczaka.
Simpsons jest bardzo spoko. Ma wersje sestive mono białkowe. Cenowo kiedyś bardzo przyjemny... obecnie już mniej :(
Blatica to nowa polska marka dużo osób chwali.
@mikaliq: No właśnie wzięłam wcześniej Brita bo cenowo spoko. Simpsons patrzyłam ale ceny mnie wystraszyły. Ten worek Brita na długo co prawda miałam ale jak wydam tyle a karma się nie przyjmie to wątpię że dam radę coś z nią zrobić potem (poprzedni worek Brita odstąpiłam kuzynce). Jestem oczywiście skłonna kupić gdzie indziej ale właśnie wcześniej dostałam info, że na zooplusie spoko ceny są i wybór, dlatego też skupiłam się na
@KejtiPeryPijeSzeryZaCztery: na zooplusie jet różnie z tymi cenami. Czasem na allegro czy innym zoologu da się taniej kupić i też z darmową przesyłką ;) Warto sobie tą wybranę karmę wygooglewać i sprawdzić na ceneo. Ja kiedyś też tylko zooplus... bo punkty sobie przecież zbieram, ale ostatni worek karmy to kupiłam chyba u nich w wakację xD Np za to na black friday kupiłam na allegro w sumie 33 kg karmy w
@stawros35: Miałam tego Brita i jadła normalnie ale chce coś innego niż kurczak dlatego zastanawiałam się na innym wariantem smakowym
@mikaliq: Muszę poszperać jutro i zamówić, bo zostało mi mało w worku innej karmy ale mam jeszcze jakieś dwie puszki ale miałam zamawiać już w środę i tak zwlekam bo szukam właśnie co najlepsze w tej cenie będzie