Wpis z mikrobloga

@Fix: @w__w: @Constantine: no ja właśnie czytam i widzę że osoba, która wygrała wyścig, to trans mężczyzna. Czyli urodził się kobietą xd i po prostu nie bierze żadnych hormonów jeszcze.
No mem z d--y trochę, jednak co innego sugeruje, ale trzeba się w swoich poglądach upewniać
  • Odpowiedz
Transgender women athletes are not and have never been a threat to women sports.”


Jak bardzo trzeba mieć nierówno pod kopułą, żeby takie coś stwierdzić?
  • Odpowiedz
@Fix: weź teraz powieś sobie na ścianie plakat z najlepszymi pływaczkami...

a tak na poważnie, to powinni sprawdzić, czy nie brał całe życie jakiegoś testo w dawkach niedozwolonych dla pływaczek XD
  • Odpowiedz
ja bym jednak zrezygnował całkowicie z podziału na płeć


@josedra52:

I skończyło by się p---------e, że kobiece ligi mniej
  • Odpowiedz
@Fix:
Kocham te memy robione przez ludzi, którzy nie zrozumieli materiału źródłowego po angielsku (prawdopodobnie nawet go nie czytali tylko nieudolnie przetłumaczyli tytuł).
  • Odpowiedz
@Fix: No i fajnie, popieram. ja bym jednak zrezygnował całkowicie z podziału na płeć bo to jest strasznie prymitywne. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@josedra52 no ja bym się tak nie cieszył bo wiem, że lewactwo może wymyślić takie g---o które człowiekowi się w głowie nie mieści. Np. mieszane płciowo sporty, ale zdobyte punkty przez kobiety będą się liczymy razy 2. Albo inne farmazony.
  • Odpowiedz