Wpis z mikrobloga

@Fix: w ramach jednego rankingu tej samej dyscypliny, to zwycięży powinni być wyłaniani w swojej kategorii, ale kategorie mogłyby być powiązanie nie z płcią, ale z parametrami nawiązującymi dla rozpoznawalnych klas tężyzny - tak jak np. sztuki walki prócz płci, to mają podział na ciężar.

Innym sposobem byłoby np. posiadać jeden ranking z podziałem na ligi z awansami i spadkami, co też jest sposobem na "automatyczne" grupowanie się konkurentów wedle klas,
  • Odpowiedz
@Fix: No i fajnie, popieram. ja bym jednak zrezygnował całkowicie z podziału na płeć bo to jest strasznie prymitywne. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@josedra52: dokladnie, to fajnie pokazuje hipkryzje tego zjawiska. nagle wiekszosc feministek przestaje walczyc o rownosc
  • Odpowiedz
@patrolez: idiotyczny pomysl
ja nie popieram nawet klas wagowych w sportach walki
co kogo to obchodzi ze ma inne warunki fizyczne, w sporcie chodzi o to kto jest najlepszy i tyle.

moze w koszykowce powinni wprowadzic specjalna wersje dla karlow?
i mowie tu jako #przegryw bo mam 1,69 m wzrostu wiec to nie tak ze jestem wzrostakiem
  • Odpowiedz
co kogo to obchodzi ze ma inne warunki fizyczne, w sporcie chodzi o to kto jest najlepszy i tyle.


moze w koszykowce powinni wprowadzic specjalna wersje dla karlow?

i mowie tu jako #przegryw bo mam 1,69 m wzrostu wiec to nie tak ze jestem wzrostakiem


@gharman: dlatego jesteś, jaki jesteś, bo masz w percepcji wyrąbane w kosmos progi jakichkolwiek osiągnięć i nie dopuszczasz do umysłu istnienia możliwości bycia najlepszym w swojej
  • Odpowiedz
@josedra52: generalnie podziel na płci bym wymyślony po to żeby dać kobietom szansę w rywalizacji, warto również zauważyć że generalnie nie ma tego podziału w dyscyplinach w których przewaga fizyczna nie ma znaczenia
  • Odpowiedz
@patrolez: Dokładnie, i tak w sytuacjach społecznych uprzywilejowani są Ci, którzy mają super geny, niech chociaż w sporcie kategorie będą takie, żeby każdy mógł spróbować swoich sił
  • Odpowiedz