Wpis z mikrobloga

Tak myślałem nad tym, dlaczego jest taki kult udawania czystości w podnoszeniu ciężarów? Mamy 2022 rok, ludzie nie wstydzą się przyznawać ze są homo czy tam bi, ale zapytaj jednego czy drugiego na siłowni czy coś bije, to nie skądże ja tylko ryż z kurczakiem jem :-(

Takie podejście wszystkim szkodzi, chłopaki myślą ze pochodzą trochę na siłownie i będą po pol roku wyglądać jak trenerzy personalni, a dziewczyny mają nierealistyczne wymagania… później jedna z drugą myślą, ze lubią jak chłopak idzie raz w tygodniu na siłownie, tak żeby nie przesadzić, lekko zarysowane mięśnie to są dla nich u olimpijczyka Piotrka Liska ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

A wystarczyłby brak hipokryzji i przyznanie ze 80% ludzi co jakoś wyglada w waszym fitnes clubie bije minimum samego teścia lub coś więcej regularnie

Nie zapraszam do dyskusji, bo nie ma o czym, sama prawda EOT

#silownia #mikrokoksy #rozowepaski #niebieskiepaski
thestructor - Tak myślałem nad tym, dlaczego jest taki kult udawania czystości w podn...

źródło: comment_16421575814AkNrC86iYAXc3unyL0hRS.jpg

Pobierz
  • 21
@thestructor: Widocznie nie chodzisz za dużo na siłkę albo Cię tam średnio lubią. Przede mną u mnie na siłce nikt się nie kryje, nawet laski. Normalnie ludzie dyskutują, że teraz forma słabsza, bo jest na offie albo że za X czasu wchodzi znów na cykl więc będzie przypływ sił... Takie są realia ¯\_(ツ)_/¯

To nie te czasy, że każdy się boi przyznać. Co innego w sporcie zawodowym, ale i tak powoli
@thestructor: Skoro chłopaki myślą, ze po pół roku będą dobrze wyglądać to się sami oszukują i nie doszukuj się cholera wie czego. Tak samo z laskami, nierealne wyobrażenia wynikają z tego, że same nie chodzą na siłownię. Mamy 2022r internet, dostęp do informacji w każdej możliwej formie. Pora dostrzec, że życie nie jest sprawiedliwe i wszyscy wszędzie kłamią. ¯\_(ツ)_/¯
@thestructor: Przede wszyskim większość ludzi na siłowni ma źle dobrany trening. Robiąc splita na hantelkach i maszynach troszeczke urośniesz ale na pewno nie tak jakbyś robił podstawowe boje. MC, przysiady olimpijskie, wyciskanie żołnierskie, wiosłowania itd. Jak ktoś jest normalsem i chce wycisnąć się na naturalu to maksuje się siłe.

Dopiero jak zrobisz 150% wagi w przysiadzie, 200% MC itd to wtedy można wejśc na bombe aby łatwiej przebić naturalne maksy.

Dla
Reelag - @thestructor: Przede wszyskim większość ludzi na siłowni ma źle dobrany tren...

źródło: comment_1642163160MS7rtdXwzILBvZcAf71A1Y.jpg

Pobierz
@thestructor: Takie tabu wokół tego tematu robi problem też od drugiej strony - dzieciaki automatycznie zakładają, że każdy tylko udaje naturala. Ostatnio myślałem, że padnę ze śmiechu - jestem typem z potężnym 164 cm wzrostu i 75 kilo wagi, który za siłownię się wziął w wieku 32 lat po dobrej dekadzie unikania zbędnego wysiłku. Po półtora roku porządnych treningów cztery razy w tygodniu coś tam po mnie widać, ale bez przesady.
@Reelag: Kolov jest bardzo bardzo bardzo zlym przykladem.. i juz napisano o nim mnostwo artykulow p/t dlaczego nie bedziesz jak klokov.
@bst: No przeważnie random nie zostanie mistrzem olimpijskiem. Pisałem tylko, że koleś trenował OW a wygląda 10 razy lepiej od standardowego seby kulturysty. Inna sprawa że genetyka, uwarunkowania rodzinne (jego ojciec jest trenerem) i oczywiście rosyjska "suplementacja".
@Reelag: Trenowal od dziecka 5-6 razy w tyg. Wiec jakies 25-30 lat. Plus topowa generyka. Porownaj innych 2 boistow. To jest gen jeden na miliard.
Najbardziej rozwalają mnie te koksy na siłowni kiedy robią przysiad ze sztangą na 90kg i kończą w połowie ruchu bo nie mogą zejśc niżej xD Gdzie ja na tym się dopiero dogrzewam. Żałosny widok.


@Reelag: ale nie każdy powinien robić przysiad mordo. Ty żyjesz w świecie, gdzie każdy jest zdrowy, prosty i może napieradalać ciągi, przysiady i martwe.

Ja np: w martwym jako natural na ulaniu jestem w stanie zrobić prawie
@Reelag:

Robiłem naturalnie 250 kg w przysiadzie 250 kg w ciągu i 100 kg OHP (czyli więcej niż 99 % osób chodzących na siłke rekreacyjnie xD a opróćz bojów dużo volume z akcesoriów) i 30-60 min cardio codziennie kilka lat i wyglądałem jak gówno jeśli nie schodziłem do jedno cyfrowego % BF co związało się u mnie wtedy zawsze z poważnymi komplikacjami zdrowotnymi. Dodatkowo pilnujac diety, śpiac po 7-10 godzii i
@Kasahara: Po pierwsze to gratuluję wyników. Szacunek za wykonaną pracę. Po drugie rozmawiamy tutaj o sytuacji w której random przychodzi na siłownie i idzie do trenera, który zamiast nauczyć go techniki podstawowych bojów to daje mu trening na gumach i pokazuje splita na maszynach.