Wpis z mikrobloga

@Hipodups: niestety mam taką przypadłość że jak coś jest tandetnie zrobione to się #!$%@? raz dwa, np:
1)sznurówki do butów zimowych, jedyne jakie wytrzymują sezon 2 to do butów turystycznych przeplatane żyłkami, chyba ze 60zł za parę
2)klamki, kurde te najtańsze rozpadają się od samego mojego wzroku
3)klamry od paska, 5 na rok

czyli brać do 3 razy sztuka? muszę coś na szybko brać bo śnieg zapowiadają i szlag mi trafi
@mati1990: Faktycznie coś nie tak z Tobą, sznurówki z marketu za 10zl starczają mi na rok lub dluzej, klamki - nie wiem o jakich mowa, ale do drzwi takie za 50 zl mam od 6 lat i dalej są ok, w rowerze mialem taniego clarisem i żył 4lata, sprzedałem rower i dalej żyje.

Nigdy klamry w pasku nie wymieniałem, a najstarszy moj pasek ma z 8 lat.

Lumintop tez działa bez
@Hipodups: dzisiaj wyłączam, czuję pod palcem jakąś grudkę i strzepnąłem. wsiadam na rower chcę włączyć lampkę a tam włącznika niema i długopisem włączyłem żeby do domu dojechać
@cyborg: @mati1990: Tak w zasadzie to bym był ostrożny z tą wymiennością ogniw w Enfitnixie. Owszem ogniwa są wymienne, ale klasyczne ogniwa 16650 są zbyt krótkie. Pasują tam jedynie ogniwa Enfitnixa, które kosztują koło 50 złotych xD
Ale tak czy siak, latarka świetna, zawsze można ładować powerbankiem