Wpis z mikrobloga

Te nowe pokemony to porażka xD
https://www.youtube.com/watch?v=Nk_bhkDh958
Pusty i brzydki świat, pomysł na gameplay skopiowany z monster hunter, ale w wersji turowej zmiksowany z typowym, bezsensownym grindem, z praktycznie zerową fabułą, przyprawiony marką pokemonów. Niby nowa gra i nowa forma, ale nadal polega na spamowaniu jednego ataku xD

Dużo mniej zawartości. Zamiast kilku - jedna wioska zbudowana z IDENTYCZNYCH baraków i śmigasz po pustych polach walcząc w identyczny sposób jak w poprzednich grach xD Miała być pokemonowa zelda, jest płytki grinder xD Przewiduję ogromny sukces. Fani pokemonów są nie do odratowania już.
Gamefreak przebija w sprzedawaniu tego samego nawet EA i Fifę, bo z każdym nowym tytułem jest mniej zawartości niż wcześniej xD

#pokemon #nintendo #nintendoswitch #gry #rozrywka #heheszki #monsterhunter
Pobierz Izanagi013 - Te nowe pokemony to porażka xD
https://www.youtube.com/watch?v=Nk_bhkDh...
źródło: comment_1642092377XcuZaJu0rFbNYkViFheT3U.jpg
  • 24
@TrueGrey:
Kontekst całego wątku: "gf do zaorania, robią gówno (bo inaczej nie potrafią)
Twój wpis: wpleciony w calosc, bez oderwania od wczesniejszej narracji

ty: eee? Przecież tak napisałem

xD
@ryhu: Niezła projekcja, następnym razem przed komentowaniem polecam odnosić się do faktycznej treści wypowiedzi, w której nawet widać co (i tylko to) komentowałem, bo jest cytat ¯\_(ツ)_/¯

EDIT: Nie jest też problemem prześledzić "cały wątek" czyli wpis OPa->Kryspin013->Ja, a tutaj nie ma nic o "oraniu GF", czy "robieniu gówna, bo inaczej nie potrafią".
Jeden raz gamerfreak się porwał na większe zmiany (bardziej zaawansowana fabula, mechaniki, pełniejszy świat, większy stopień trudności itp) przy okazji black/white.


@ryhu: ktoś tu oglądnął materiał Jordana z tvgry i świeci. Dokładnie jest tak jak piszesz. Dokładnie tak jest: ludzie zagłosowali w ankiecie, że chcą brzydkich pokemonów na przestarzałym silniku, działających bardzo kiepsko z wyciętym contentem od partaczy z game freak.