Wpis z mikrobloga

Te nowe pokemony to porażka xD
https://www.youtube.com/watch?v=Nk_bhkDh958
Pusty i brzydki świat, pomysł na gameplay skopiowany z monster hunter, ale w wersji turowej zmiksowany z typowym, bezsensownym grindem, z praktycznie zerową fabułą, przyprawiony marką pokemonów. Niby nowa gra i nowa forma, ale nadal polega na spamowaniu jednego ataku xD

Dużo mniej zawartości. Zamiast kilku - jedna wioska zbudowana z IDENTYCZNYCH baraków i śmigasz po pustych polach walcząc w identyczny sposób jak w poprzednich grach xD Miała być pokemonowa zelda, jest płytki grinder xD Przewiduję ogromny sukces. Fani pokemonów są nie do odratowania już.
Gamefreak przebija w sprzedawaniu tego samego nawet EA i Fifę, bo z każdym nowym tytułem jest mniej zawartości niż wcześniej xD

#pokemon #nintendo #nintendoswitch #gry #rozrywka #heheszki #monsterhunter
Izanagi013 - Te nowe pokemony to porażka xD
https://www.youtube.com/watch?v=Nk_bhkDh...

źródło: comment_1642092377XcuZaJu0rFbNYkViFheT3U.jpg

Pobierz
  • 24
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Izanagi013: Gamefreak to dawno powinno się spalić, zaorać i posiać solą, dać Poki do Nintendo EPD i w końcu coś sensownego by z tego było ()
No ale ta jak mówisz, jak średniawka się sprzedaje to po co się wysilać ()
A Gamefreak to takie partacze że przy Gold&Silver Satoru Iwata musiał przyjść i sam im ten bajzel ogarnąć bo miejsca
@Izanagi013:
Ja kupię, mam nadzieję, że naleciałości z zeldy dadzą dużo dobrego, nie tylko jazda na pokemonach i paragliding.
Natomiast bardzo boli mnie odkryty do tej pory pokedex. Oczywiście to niepotwierdzone, ale w większości zgadza się z trailerami.
IMO wygląda dokładnie jak pokedex z puszczonych niedawno BDSP, czyli średnio. Mają tyle generacji pokemonów do wykorzystania, a wybrali prawie to samo co zawsze. Nie mówiąc o tym, że część pokemonów w tym
Mostar0 - @Izanagi013: 
Ja kupię, mam nadzieję, że naleciałości z zeldy dadzą dużo d...

źródło: comment_1642098698WUYUEmMSq034TSdeRyHmYe.jpg

Pobierz
@iamtehwin: bo ja wiem czy zerujaca? poksami interesowalem sie 20 lat temu, ostatnie co nowsze serie/gry kompletnie mnie nie interesowaly zeby pograc, od biedy cos tam popatrzylem na YT. ale mix 3d open worlda, skradania i klasycznych pokemonow juz zainteresowal. magia ¯\_(ツ)_/¯
Reszta to bieda monster hunter.


@Izanagi013: nie lubie monster hunterow, walka i hitboxy sa nie dla mnie. a tutaj walka jest z klasycznych pokow ¯\_(ツ)_/¯

duzy pustawy otwarty swiat, surowce, crafting, skradanie sie, jazda konna, latanie/glide tez bardziej mi sie kojarzy z zelda.

mnie najbardziej boli brak udzwiekowienia dialogow. chociaz po jednym zdaniu kazdego, albo cokolwiek. to juz jest skąpstwo.
Pusty i brzydki świat, pomysł na gameplay skopiowany z monster hunter, ale w wersji turowej zmiksowany z typowym, bezsensownym grindem, z praktycznie zerową fabułą, przyprawiony marką pokemonów. Niby nowa gra i nowa forma, ale nadal polega na spamowaniu jednego ataku xD


@Izanagi013: i tak sie sprzeda w hooy xD
@Kryspin013: @TrueGrey: mylicie chyba trochę przyczynę ze skutkiem. Widziałem ostatnio jakas analizę, z ktorej wynikalo że ludzie chcą dokładnie tego samego, nudnego, powtarzalnego gowna i dlatego je dostają. Jeden raz gamerfreak się porwał na większe zmiany (bardziej zaawansowana fabula, mechaniki, pełniejszy świat, większy stopień trudności itp) przy okazji black/white. I co? I jest to najgorzej sprzedająca się generacja.
Więc nie gf robi gówno, a spragnieni innowacji klienci kupują ze względu