Wpis z mikrobloga

@s---k: ale to nawet nie trzeba inwestowac w siebie tylko sie nie #!$%@? xD
W kazdej robocie w jakiej bylem dostawalem awans po pol roku/roku zaleznie od tego co robilem. W kazdej po prostu bardzo dobrze/jako tako robilem to co mialem robic i tyle. Wiekszosc ludzi sie konkretnie #!$%@? w pracy i taka jest prawda. Ja pracujac na 30-40% moich mozliwosci, robilem czesto tyle co x gosci razem wzietych.
Dodam, ze
@s---k: co to znaczy "ogarnąć żeby mieć lepiej" to, że ktoś pracuje na magazynie, kasie, sprząta ulice czy jakakolwiek inna praca niewykwalifikowana to znaczy, że nie ma mieć prawa dobrego życia? Ma bidować, liczyć do pierwszego, jeść gówno jedzenie, a o wakacjach to tylko pomarzyć? Naprawdę uważasz, że te wszystkie powyższe luksusy mają dotyczyć tylko prawników, menadżerów wyższego szczebla, lekarzy etc bo "im się chciało uczyć". Naprawdę nie da się żeby
to fake. jakby lider wysłał coś takiego do pracownika to by wyjechał na zbity pysk.


@Fuhrer-chan: niestety nie, ja nie dostawałam ale koledzy i owszem (fakt że się opieprzali czasami), a zdjęcie ma dobrych parę lat, bo teraz opisy produktów są spolszczone translatorem i ze zdjęciem
jak telefon na hale wniosłeś? xD pamiętam jak tam robiłem zawrotne 3 dni to trzeba było chować do szafek inaczej na bramkach piszczałeś


@purplepulp: wnieść możesz, gorzej z wyniesieniem, ale tu sprawdza się sposób, mieć znajomego na shipie lub dockach i mu przekazać, a telefon podać kierowcy tira i wsio
pracuje w Amazonie Nigdy tego nie dostałem bo nie robię na najgorszym dziale jakim jest PICK XD

Tylko Docki pamiętajcie


@Bekon2000: Logowałeś się numerem badga: 6 na skanerze? To Jeff Bezos( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Zjem_Ci_nos: jak telefon na hale wniosłeś? xD pamiętam jak tam robiłem zawrotne 3 dni to trzeba było chować do szafek inaczej na bramkach piszczałeś

@purplepulp: u mnie w Amazonie bramek nie ma i sobie normalnie wnosisz i nawet możesz korzystać czasami przy leaderach pozdro
tylko ja nie w FC pracuje