Wpis z mikrobloga

jak by mi ktoś tak powiedział, to jebnął bym tą robotą w 3 sekundy ¯_(ツ)_/¯


@s---k: gówno byś zrobił, bo byłbyś niewykwalifikowanym pracownikiem, który nie ma wielkiego wyboru na rynku pracy.
  • Odpowiedz
Jak ktoś nie chciał się uczyć, to niech pracuje w takich prackach.


@s---k: okej, 2/10, bo odpisałem. Ludzie, którzy sprowadzają takie osoby wyłącznie do "nie chciało się uczyć" to najgorszej klasy zjeby i podludzie.
  • Odpowiedz
@s---k: nadal nie dociera do ciebie, że niektórzy nie mają takich możliwości? Już pomijam fakt, że społeczeństwo siłą rzeczy opiera się na pracy osób z niewielkimi kwalifikacjami i choćby z tego powodu należy im się identyczny szacunek jak specjalistom.
  • Odpowiedz
To tak jak z narzekaniem na Ryanaira. Im tanszy bilet tym taki pasazer ma najwiecej do powiedzenia xD doplata za bagaz?? Jak to??? Juz raz zaplacilem 9euro za bilet! Ta kanapka taka droga 5euro? Lufthansa latalem to darmo dawali. Znowu ten ryanair nigdy wiecej nie polece z nimi!


@sznaap: leciałem kiedyś z kolegą z Szczecina do Warszawy Ryanair. 30 minut lotu się nasłuchałem, że LOT to taki i owaki xD a
  • Odpowiedz
@bisu: NIEWAŻNE ZE 4ZL! Latanie to prestiz wiec w cenie 4zl ma sie znalezc miejsce na nogi, kanapeczka, wifi oraz najlepiej laska od stewardessy xd
  • Odpowiedz
@s---k: wydaje mi się że to nie jest komunikat bezpośrednio od niemieckiego szefa ale od jakiegoś polskiego 'team lidera' czy innego polskiego biczownika do poganiania Polaków z agencji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz