Wpis z mikrobloga

Chyba już nikt tutaj nie ogląda tych nudziarzy z Genzie ale niezły cyrk był w ostatnim odcinku. Mieli zgadywać dotykiem co znajduje się w dwóch pudełkach, w jednym była nagroda czyli jakieś gówno z Chin a w drugim coś 'złego' np ryba z puszki

Bartkowi do obu pudełek dali karaluchy, których panicznie się boi xD i jeszcze zmuszali żeby wsadził rękę jak się domyślił, Friz to niezły socjopata żeby podbijać wyświetlenia za pomocą czyjejś fobii

A i oczywiście aktorka Hania miała mokrą watę i darla się jak #!$%@? mówiąc że to pewnie gniazdo węża który pluje jadem
#friz
  • 12
@IIIlIII: Aż specjalnie obejrzałem. Jeszcze ta pani „menager” z swoim tekstem. Coś w stylu, „ja chce żebyś się przestał bać” #!$%@?ęta jakaś? Przecież chłop się nie przestanie bać, to fobia…

A to, że Mrożon jest imbecylem który dla wyświetleń wykorzysta inne osoby to nic nowego. Przecież Kingę też przywiązał do słupa taśma i kładł na nią jakieś robale, sama Kinga mówiła, że miała ochotę za to mu dać w pysk.

A
@IIIlIII: Oni dalej będą forsować takie rzeczy pod kontent i satysfakcję Friza. Z resztą czego się spodziewać po chłopie który sforsował swoją babę do przywrócenia długości włosów, powiększenia cyców itd.
@Morcin14: On jej nic nie kazał, to Weronika ma takie kompleksy, że jak usłyszała jego komentarze to poleciała i zrobiła włosy czy cycki. Zaznaczę, że jego komentarze były lajtowe, nie cisnął jej za wygląd tylko wyraził opinię
@danoneek: wydaje mi się ze problem friza jest taki ze on jest już na 5 poziomie gęstości w wraz z ekipa, w kwestii robienia rzeczy na zawołanie i nie rozumie tego ze to nie takie łatwe. Sam robił to ze wszystkimi stopniowo i walczył z sobą z każdym robakiem i ostrym sosem, a ich wrzuca na głęboka wodę.
@topikPajak: To jedna sprawa, ale glownie chodzi o to ze ewidentnie wykorzystal slabosc jednego z uczestnikow dla uatrakcyjnienia odcinka. Inaczej by to wygladalo jakby kazdy dostal jakies pajaki czy inne robale a nie pieprz w kulkach albo flaki z sloika. Jakby to byla zwykla praca to mozna by podpiac pod mobbing skoro nie zostali potraktowani sprawiedliwie
@IIIlIII: Ty jesteś chyba ślepy, Bartek mógł wybrać drugie pudełko, gdzie była mąka lub coś podobnego. Miał pecha i tyle. Przecież to oczywiste, że będą go robakami męczyć, tak samo jak trombe pomidorami/wysokością, mini majka robakami, czy wersow wardegą. Na kanałach Ekipy było w uj wyzwań, gdzie puzon miał zjeść/powąchać pomidory, jeszcze przed przeprowadzką do pierwszego domu mieli z niego bekę wykorzystując jego fobię, czemu wtedy się nie #!$%@?ś? No tak,
@danoneek: a Ekipa nie wykorzystywała fobii np. Tromby i nie kazała mu wpierdzielać pomidorów, na których widok rzyga? Czemu nie przypierdzielileś się wtedy? Skoro wykkrzystowali to już nawet przed pierwszym domem?
@Redoxx: No jak się nie przypierdzieliłem, jasno napisałem, że nawet Kingę wykorzystywał pod względem fobii vs wyświetlenia. To było sporo przed pierwszym domem.

O Trombie co mam napisać, że gość nie lubi jeść pomidorów? To niech nie je... Poza tym nie śledzę na tyle Friza aby widzieć każdy film i dodatkowo zapamiętać co było. Podałem jeden prosty przykład z Kingą który pamiętałem, może było więcej sytuacji jak ta z melepetą.