Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
#xboxseriesx #xboxseriesx #xboxone #ps5 #pcmasterrace https://www.gry-online.pl/newsroom/oszusci-z-pc-graja-na-nerwach-graczom-xboxa-crossplay-pod-ostrzal/z12119d Wiedziałem, że crossplay to rak od kiedy kumpel w 10 minut wgrał save do Forzy Horizon 4 odblokowujące wszystko i wyśmiał kolege, który zdobywał to sam 200h xD oczywiście save działa online ( ͡° ͜ʖ ͡°) A wy co myślicie o crossplayu? Według mnie nie dawanie opcji wyłączenia go (przynajmniej z PC) jest tragedią.
  • 7
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@sedziakalosz: jest takie ustawienie. Ustawienia -> ogólne -> bezpieczeństwo online i rodzina -> prywatność i bezpieczeństwo online -> prywatność xbox live -> wyświetl szczegóły i dostosuj -> Komunikacja i tryb dla wielu graczy -> graj z osobami spoza usługi Xbox Live. I tutaj zaznacz blokuj.
@sedziakalosz crossplay zajebista opcja, ale jeśli można go wyłączyć. W Halo jakoś szczególnie mi nie przeszkadza; może jeden typek grał jakoś podejrzanie dobrze pod względem celowania, ale generalnie gracze konsolowi mają większą celność w Halo