Wpis z mikrobloga

Wszyscy, którzy tak się jarają Wardega i jego "wyjaśnianiem" może niech zwrócą się do niego,
kiedy wyjaśni swoje obietnice?
Gościu zebrał ponad 100k pln z reflinków na swoje fame mma.
Lada moment minie rok od tej walki, a Sylwuś co zrobił? 2 odcinki psiakobusa od tej pory gdzie rozdał parę worków karmy.
Jeszcze do tego zarobił średnio 20k pln za każdy odcinek, bo mówił, że za milion wyświetleń jest 15-20k pln.

Chłop się pruje do wszystkich, "wyjaśnia" każdego, kto mu da wyświetlenia, podpina się pod aferki i grilluje psychicznie Wersow, teraz podstępnie pozbywa się konkurncji w postaci Konopskiego "bo afera" a sam ma dużo na sumieniu.
Mam nadzieję, że ten oskarek Konopski zajmie się Wardęgą, bo to całe środowisko commentery to jest jedno wielkie lizanie się po jajkach.
Wypytuje wszystkich ile zarabiają i podaje to publicznie, a gdy ktoś go spyta o jego hajs to "wolę nie mówić".
Albo banowanie shotterów jeżeli nie chcą mu płacić prowizji za możliwość shotowaniwa wardęgi xDDD

Najwiksza beka z tych, którzy się pucują do Wardęgi w donejtach. Wysyłają po 10, 50, 100zł xDD z pytaniami do Wardęgi a ten ani tego nie czyta ani nie słucha, bo donejty wyłączone i cyk - po 3 - 5 tysięcy złotych z każdego live ma.

To jest niesamowite jak na żółci i "wyjaśnianiu" można się dorobić. Gość jest zakompleksionym karłem z jakimiś paskudnymi łoniakami na twarzy i wszystkim chce podskakiwać. Robi z siebie niewiadomo kogo. Lubie go czasem posłuchać bo potrafię oddzielić ziarno od plewu, ale ile można być ślepym na jego hipokryzję.

#wardega #friz #famemma #ciekawostki #polskiyoutube #leksiu
JanParowka - Wszyscy, którzy tak się jarają Wardega i jego "wyjaśnianiem" może niech ...

źródło: comment_16419865741ZG6wKZ8kiNG7v1DojF7bp.jpg

Pobierz
  • 38
@JanParowka: ciągle to samo xD czy gdzieś było powiedziane, że zostawi wszystkie swoje inne zajęcia i będzie się tylko tym zajmować?
Pewnie chce sobie rozłożyć to w czasie żeby wyłapac osoby na który jest hype - bo (tutaj może być dla ciebie zaskoczenie) on też chce mieć na tym wyświetlenia a przy okazji pomaga pieskom.
No ale nie, vikopki pewnie nie kupiły z reflinka ale pierwsze żeby się #!$%@?ć.
@JanParowka: ciągle to samo xD czy gdzieś było powiedziane, że zostawi wszystkie swoje inne zajęcia i będzie się tylko tym zajmować?

Pewnie chce sobie rozłożyć to w czasie żeby wyłapac osoby na który jest hype


@BurmistrzKosmosu: Byczku, jasne. Niech rozkłada. Ale jak Wersow nie dała w ciągu 2msc znać co z logo to się ciśnieniował karzełek aż mu znowu śliwa pod okiem wyszła, a może co - Wersow też sobie
@JanParowka: Nie no, tych dwóch rzeczy to bym nie porównywał xD
Z jednej strony masz karzełka co obiecał psiakobusa i nagrywa jak mu się zachce a z drugiej sówkę co #!$%@?ła logo i powinna się wytłumaczyć. To nie są podobne akcje.

A no to racja, ale niech sobie wpłacają jak im dobrze ze świadomością, że nikt tego nie czyta xD
@xillion: chociaż tak się zastanowiłem teraz to w sumie może i by się klikało. Nitro to jednak też nie jest zapomniany jutuber xD
No taki świat yt, co zrobisz. To jest ich praca, więc chcą zarabiać, nie zbawią świata przecież swoim kontentem. Dawaj comentary i nagrywaj.
@BurmistrzKosmosu: #!$%@? internetowe afery, tylko jak już się ktoś za to bierze to bądźmy sprawiedliwi i oceniajmy wszystkich jednakowo, przecież to są szeryfi internetowi, potrafią kilka godzin spędzić na dc debatując nad jednym tematem ale jak ziomek zrobił coś podobnego to każdy przymyka na to oko, a z resztą #!$%@?ć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@BurmistrzKosmosu: Problem w tym, że od początku mówił, że całość idzie na pieski, a nie tworzenie serii z innymi youtuberami. W dupie mam jego twórczość, kupiłem z reflinka aby wesprzeć schronisko a nie jego ego. Mógł od razu mówi o tej serii z youtuberami, to bym nawet sobie dupy tym nie zawracał.

Co do Wersow, to ona nie ukradła loga, tylko użyła grafike bez zezwolenia do swojego logo. Kradzież "logo" rozdmuchał
@xillion: akurat tak działają wszystkie serwery metina, a nawet nie tylko metina. Mój chłop na diablo1 co pół roku przygotowywał się do otwarcia nowego serweru w środku nocy bo czas hamerykanski, później kupował i sprzedawał itemki aż serwer po pół roku tracił ludzi i zainteresowanie, zamykano go i otwierano nowy i tak w kółko xd także jak #!$%@? wiesz to się nie wypowiadaj
@yeyayeju: Żaden prywatny serwer metin2 w polsce nie jest legalny, #!$%@? kłade na jakieś diablo tutaj chodzi o to że się prują do kogoś o coś bez licencji a jeden z szeryfów robi to samo, czego nie rozumiesz?