Wpis z mikrobloga

Są normalne kobiety, owszem, w pełni się z tym zgadzam. Powodzenia tylko w ich znalezieniu xD Niestety fakt, że istnieje ten 1% dobrze urodzonych mężczyzn, którzy uważają, że ich atrakcyjność fizyczna jest w pełni ich zasługą (i niestety takie myślenie jest akceptowane a wręcz promowane przez społeczeństwo) #!$%@? rynek i sprawia że 99% kobiet ma ego wywalone w kosmos. Tinder nigdy nie będzie działał na korzyść przeciętnych, bo to nie jest tak, że kiedyś braknie tych najatrakcyjniejszych, oj nie. Oni nigdy nie wychodzą z obiegu - stale praktykują ons'owanie i fwb a co za tym idzie cały czas są obecni na rynku matrymonialnym i sprawiają, że zaczyna upadać w tempie eksponencjalnym. Oczywiście dużo łatwiej jest im wyruchać bez żadnych zobowiązań kobiety mniej atrakcyjne stąd ich zainteresowanie takowymi i nieskończona pożywka dla ich i tak już wybujałego ego. Poza tinderem znalezienie potencjalnej partnerki jest mocno utrudnione, bary i kluby oczywiście odpadają, studia również.

#przegryw #tinder #rozowepaski #logikarozowychpaskow #kobiety #p0lka
  • 23
@AndrzejWithAttitude jest bo miałeś partnerkę. Syty głodnego nie zrozumie. Ja żeby poczuć się jak mężczyzna a przede wszystkim nie skończyć na sznurze polipropylenowym muszę znaleźć osobę, która uzna mnie za wartościową i zechce poświęcić część swojego życia dla mnie. Inaczej nigdy nie poczuję się jak dorosły mężczyzna a muszę żeby normalnie funkcjonować, bo niestety społeczeństwo tego ode mnie wymaga. Zresztą ile można żyć w samotności, człowiek z natury jest zwierzęciem stadnym.
@AndrzejWithAttitude łatwo mówić o różnorodności natury ludzkiej kiedy wszystko przyjmuje się za pewnik i żyje się dzięki temu w błogiej nieświadomości xD Z jakim podejściem? Normalnej męskiej potrzeby posiadania kogoś, kto będzie Cię w pełni akceptował i kochał takiego jakim jesteś? Żaden przyjaciel nie da Ci czegoś takiego, żadna praca, żadne osiągnięcia karierowe, żadne pieniądze.
@Reelag no nie do końca bo widuję mniej atrakcyjnych gości w szczęśliwych związkach. Problem jest w znalezieniu kogoś chętnego na taki związek. I #!$%@? normictwa o obniżaniu standardów jest argumentem pozbawionym jakiegokolwiek sensu. Ciekawe jak oceniając kogoś z zasady mocno subiektywnie i w zależności od wielu czynników mam prowadzić selekcję potencjalnych partnerów tylko pod kątem obiektywnej oceny atrakcyjności.
@WerwoIf: ja wiem co muszę zrobić ale potężne kompleksy i ciągłe znajdowanie niedoskonałości w moim wyglądzie skutecznie mnie w tym blokują. Ostatnio cos mi nie pasuje w linii moich włosów do tego stopnia, że tylko o tym myślę i nawet zapisałem się do trychologa. Ogólnie to społeczęństwo nie daje mi jasnych sygnałów, że jestem bezwartościowym śmieciem ale mam wrażenie, że to z litości i nie mogę się tego nieprzyjemnego odczucia jakoś