Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 72
@Tommy__: #!$%@? się zna ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1) łóżka powinny być piętrowe
2)stawia je za rzadko, powinny być drabinki z przodu
3) podłoga i ściany z osb, łóżka najlepiej też
4) po co taki metraż przecież to by podzielił na 3 cele
Z takim podejściem to on nie zarobi. Swoją drogą nie wiem po jaki członek mi pejskbuk takie gówna poleca również. Zawsze rzucę gownem w
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Jebwleb: do mycia wstawiasz taki rodzaj kibla kucanego i dajesz do tego u góry prysznic. Zalety to więcej wolnego miejsca i fakt, że nikt nie siedzi za długo na kiblu, poza tym jest prozdrowotnie ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
Zawsze mnie zastanawia co kieruje tymi "wilekimi inwestorami", że każdy organizuje szkolanie i każdy piszę ksiązki. Nie ma hajsu w nieruchomościach i więcej jest w szkoleniach, czy potrzbe pochwalienia się jakimś skromnym zyskiem jest tak duża, że posuję sobie ROI w przyszłości tworząc sobie dodatkową konkuręcję?


@lecho182: A mnie zawsze zastanawia co kieruje chcącymi kupić tanio nieruchomości, że zniechęcają innych do kupowania pod wynajem, jeżeli to ponoć taka nieopłacalna katastrofa. No
Zawsze mnie zastanawia co kieruje tymi "wilekimi inwestorami", że każdy organizuje szkolanie i każdy piszę ksiązki


@lecho182: zastanów się ile osobiście znasz osób, którym się kiepsko w życiu wiedzie, ale nic z tym nie robią, bo wymagałoby to jakiegokolwiek zaangażowania. Tacy łykną nawet marnie zakamuflowany wałek jeśli językiem korzyści ktoś sprzeda im wizję łatwego zarobku przy zerowym wysiłku. Szkolenia z inwestycji w nieruchomości dla ludzi bez grosza przy dupie to pokazy