Wpis z mikrobloga

@Tommy__: Zawsze mnie zastanawia co kieruje tymi "wilekimi inwestorami", że każdy organizuje szkolanie i każdy piszę ksiązki. Nie ma hajsu w nieruchomościach i więcej jest w szkoleniach, czy potrzbe pochwalienia się jakimś skromnym zyskiem jest tak duża, że posuję sobie ROI w przyszłości tworząc sobie dodatkową konkuręcję?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 72
@Tommy__: #!$%@? się zna ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1) łóżka powinny być piętrowe
2)stawia je za rzadko, powinny być drabinki z przodu
3) podłoga i ściany z osb, łóżka najlepiej też
4) po co taki metraż przecież to by podzielił na 3 cele
Z takim podejściem to on nie zarobi. Swoją drogą nie wiem po jaki członek mi pejskbuk takie gówna poleca również. Zawsze rzucę gownem w
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Jebwleb: do mycia wstawiasz taki rodzaj kibla kucanego i dajesz do tego u góry prysznic. Zalety to więcej wolnego miejsca i fakt, że nikt nie siedzi za długo na kiblu, poza tym jest prozdrowotnie ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
Zawsze mnie zastanawia co kieruje tymi "wilekimi inwestorami", że każdy organizuje szkolanie i każdy piszę ksiązki. Nie ma hajsu w nieruchomościach i więcej jest w szkoleniach, czy potrzbe pochwalienia się jakimś skromnym zyskiem jest tak duża, że posuję sobie ROI w przyszłości tworząc sobie dodatkową konkuręcję?


@lecho182: A mnie zawsze zastanawia co kieruje chcącymi kupić tanio nieruchomości, że zniechęcają innych do kupowania pod wynajem, jeżeli to ponoć taka nieopłacalna katastrofa. No
  • Odpowiedz
Zawsze mnie zastanawia co kieruje tymi "wilekimi inwestorami", że każdy organizuje szkolanie i każdy piszę ksiązki


@lecho182: zastanów się ile osobiście znasz osób, którym się kiepsko w życiu wiedzie, ale nic z tym nie robią, bo wymagałoby to jakiegokolwiek zaangażowania. Tacy łykną nawet marnie zakamuflowany wałek jeśli językiem korzyści ktoś sprzeda im wizję łatwego zarobku przy zerowym wysiłku. Szkolenia z inwestycji w nieruchomości dla ludzi bez grosza przy dupie to pokazy
  • Odpowiedz
@kiedysniebylembordo:

A mnie zawsze zastanawia co kieruje chcącymi kupić tanio nieruchomości, że zniechęcają innych do kupowania.


Najbardziej zabawne jest to, że ty nie piszesz tych tekstów dla żartów tylko poważnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Tommy__: tak samo jest z fotografią xD Teraz co drugi fotograf z dupy ma na swojej www stawkę z kosmosu i prowadzi "szkolenia" albo sprzedaje jakieś presety XD Wśród nich są oczywiście świetni profesjonaliści, często są ambasadorami marek lub dostają gruby hajs za reklamę, ale większość to średniaki.
  • Odpowiedz