Wpis z mikrobloga

Nie jestem w stanie zrozumieć podludzi, którzy nie podmywają dupy po sraniu czyli właściwie kuhwa większości polaków. Rozumiesz brudasie że wycierając dupe suchym papierem tylko bardziej rozcierasz gówno i nawet jeżeli z pozoru wytrzesz do białości to twoja dupa i tak będzie dalej obsrana? Dokładnie tak. Jeśli ubrudziłbyś sobie ręce albo nogi w gównie też byś je wytarł suchym papierem czy starannie umył wodą z mydłem podczłowieku? I nawet nie próbuj mi wyjeżdżać z tekstami typu dupą się nie je. Niewidoczna warstwa fekaliów zawsze będzie konsekwencją wycierania dupska suchym papierem a ty srasz rano i potem chodzisz z tą obsraną dupą i śmierdzącymi majtami przez resztę dnia, nawet mi cie nie żal. Ludzie w cywilizowanych krajach po oddaniu potrzeby podmywają się jak należy, ale kuhwa p0laki robaki lubują się w brudzie i smrodzie jak na ten naród przystało.

#gownowpis #oswiadczenie #heheszki #bekazpodludzi
  • 20
  • Odpowiedz
@Fekalny_okuratnik Dokładnie tak! Ja bym ich w ogóle nie wpuszczał do kin ani restauracji, a do lekarzy i dentystów niech stoją brudasy w drugiej kolejce, bo na pewno roznoszą jakieś choroby. A jeżeli nie zaczną myć dupsko, to wiadomo - pozamykać w jakichś zamkniętych hotelach or sth.

PS i wiadomo, to nie są ludzie, to są BRUDNODUPCY!
  • Odpowiedz
A próbowałeś kiedyś codziennie brać prysznic i zmieniać gacie? Czy na stacji benzynowej wypijasz tyłek przy wszystkich ludziach z wycieczki autokarowej, którzy akurat podjechali i myjesz dupe w zlewie w przejściu?
  • Odpowiedz
@perdoo-pedro:
Zbadaj temat lepiej. Ten "papier" się nierozpada w w wodzie jak zwykly. Chwyt marketingowy i coraz większy problem dla zakładów kanalizacyjnych i oczyszczalni. A znaczek "flushable" dostaja za to, że nie rozpadają się na mikro plastik. Ludzie przecież one są gorsze dla kanalizy od ręczników kuchennych
  • Odpowiedz
@Zuzikk: eeee a czemu ja mam badać? Producent daje gwarancję i skoro mówi że jest bezpieczne i nadaje się to bierze za to odpowiedzialność i społeczną jak i myślę materialną. Sporo jest produktów w postaci chusteczek nawilżanych itp i pierwsze co na nich jest ze nie nadają się do spuszczania w kanalizacji, tylko i wyłącznie do kosza.
  • Odpowiedz
@Fekalny_okuratnik: serio istnieją ludzie, którzy rozcierając sobie resztki stolca wokół odbytu albo pochlapią go wodą z mydłem i uważają, że są czyści? Lewatywa solą fizjologiczną, a następnie dezynfekcja zewnętrznych części dolnego układu pokarmowego spirytusem to minimum, jakie stosuję w warunkach polowych. W domu to wiadomo, że można pozwolić sobie na higienę myjką ciśnieniową i finisz domestosem. Dopiero wtedy, ze zdezynfekowanym odbytem mogę się oddać pozostałym codziennym czynnościom.
Ha tfu na rozcierających
  • Odpowiedz