Wpis z mikrobloga

Złożyłem właśnie Express do Hogwartu. Naszła mnie wspominka jak za dzieciaka składałem LEGO Castle, nie wychodzą już żadne zestawy z tego? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#lego
  • 9
@enzojabol: moim zadnie odwrotnie zamek jest genialny cena do poziomu zabawy - kuźnia jest mocno przehajpowana i cena raczej zawyżona w stosunku do tego coś otrzymujemy, fakt ładny budynek od tak postawić ¯\_(ツ)_/¯
@LaRauxe: LEGO nie lubi już wojska, a rycerze to wojsko, no chyba ze to jest na licencji i takie star wars to już nie jest wojsko to szturmowcy, karabin laserowy czy mecz świetlny jest OK, wiec musisz szukać z drugiej reki, ceny z MARSA - możesz kupić klocki na sztuki na brick linku, a możesz pójść po bandzie i kupić od chińczyka jakiś zestaw ale tez tanio nie będzie
@LaRauxe: mówisz o kuźni? Ona ma 2200 elementów i da się upolować <0.25zł/klocek. Raczej standardowa cena. Aczkolwiek to jest tego typu zestaw żeby zbudować i podziwiać.
Zamek powinien jeszcze zejść w okolice 350zł i wtedy też będzie za ok. 0.25zł/klocek. Ale to trochęinny typ klocków - większe i bardzie uniwersalne. Na pewno można się nimi fajnie pobawić poza budową zamku ;)